Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 59
  1. #31

    Подразбиране

    За същия става въпрос. Има го аз скоро минавах от там.

  2. #32

    Подразбиране

    Good good, mnogo blagodaria za informaciata, skoro shte go posetia

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Temenuzhka
    Вече навсякъде по магазините има и конци Анхор.Какво ви е мнението за тях,те са на цените на ДМЦ.Кои от двата вида предпочитате?Аз съм шила досега с бълг.конци,ДМЦ и Анхор.С унгарски не съм шила и нямам намерение.Всъщност ДМЦ и Анхор най-много ми харесват по същите причини както и на вас,но не мога да определя кой от двата вида да предпочета и да карам с него.
    Нуше,Сиси ми е с ДМС конци, а апостолската градина - с Анхор.Разлика няма поне за мен.Качеството е много добро. :? Пепа
    Моето хоби и страст - моите гоблени
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=2567

  4. #34

  5. #35

    Подразбиране

    Аз пък шия със всичко хехе как прузвуча , но е самата истина. дори и българско мулине вмъквам тук таме

  6. #36

    Подразбиране

    Днес бях почивка и отидох до онзи магазин на бул. "Стефан Стамболов" N.8 Впечатлиха ме три неща: комплектите на Ланарте (оригинални) и други подобни струват около 75-85 лева Тия хора се уливат. От ebay човек може да си поръча за 10-15 долара, ако има познати някъде да му го пратят в България по пощата. Втората, малко по-добра изненада е че ДМЦ са 70 стотинки. Третото е че търся черна Аида, там е 33 лева на кв. метър, което е горе-долу, макар че можеше и да е по-евтина. Но като знам че това е най-скъпия магазин в София, може би няма защо да се учудвам.

  7. #37

    Подразбиране

    :wink: Да и аз го обичам това магазинче защото има много и разнообразни неща. Това което не откривам никъде другаде там го има, но и относно цените съм съгласна, но.............кой ли ни пита

  8. #38

    Подразбиране

    От година и половина шия гоблени и ми е направило впечатление ,че всяка фирма си ги окомплектова различно.Харесах си ''Щастливото завръщане'' и го купих от ''Милена стил'' ,оказа се че ,няма нищо общо с видяното.Уших го но така си стои.Според мен от българските фирми най-добри окомплектовки предлага ''Солария'',а сама да го правя нямам този опит.
    ..::Gobelin World::..

  9. #39

    Подразбиране

    .....и още нещо; тъй като съм от Бургас, който идва на море,може да си купи ДМЦ на метър от всеки магазин за конци.
    ..::Gobelin World::..

  10. #40

    Подразбиране

    strais много ти благодаря за ценната информация
    Всяка година когато ходим на море един ден отделяме за да посетим пристанището на Бургас. Тази година мога да тръгна със един голям списък :wink: само ако можеш да ме ориентираш къде точно - в смисъл не че ще те разбера точно :? - но все пак къде да търся магазин за гоблени.

  11. #41

    Подразбиране

    Здравей Мили, след като знаеш къде е пристанището няма проблеми да намериш и магазините.До пристанището е и жп гарата, от там започва и главната улица ''Александровска'',тръгваш по нея нагоре към големия паметник.Първата улица от дясно е''Богориди'',на 50м по нагоре е''Кирил и Методий'',там в тунела е единия от магазините/има и табела на тротоара/.На 10м по на горе по ''Кирил и Методий''има магазин на фирма ''Милена стил''.Точно до паметника е бившия свободен университет,там в уличките също има магазинчета,има и табели за ориентир.За мен най-добър магазин е''Краснодар'',на втория етаж,има и готови окомплектовки на гоблени.''Краснодар'' е централния ни пазар,ако попиташ всеки ще ти каже къде е.Надявам се с това мое обяснение да ти помогна.Ако имам грешки ,моля ,прощавайте синовете ми сега ме учат да боравя с компютъра.
    ..::Gobelin World::..

  12. #42

    Подразбиране

    strais много благодаря за подробното обяснение, преписах си го дословно и вече се намира на сигурно място във протмонето ми - в готовност да бъде използвано :wink:

  13. #43

    Подразбиране

    Мили, радвам се, че ще ти помогна......и хайде на море....
    ..::Gobelin World::..

  14. #44

    Подразбиране

    А пък аз направо си го принтирах Тази година и аз ще съм на море по Бургаския край и ще навестя тези магазинчета.Направо да ви завиди човек.ДМС на метър и то на всяка крачка Това е чудесно и мисля че тази практика трябва да е навсякъде.Дори мисля, че така търговците ще печелят повече.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    strais на срещата ще имаш едно от мен :wink:
    ето още един адрес днес го видях във списание Галериа бродерия"
    Бургас
    ул"Алеко Константинов"
    зад училище "Св.Св. Кирил и Методий"
    На море август месец :wink:

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •