:? zdraveite priqteli,iskam parvo da vi pomolia za vsiakakva informacia otnosno moia vapros,za koito shte vi razkaja po-podrobno.predi nqkolko dni polu4ih na e-maila si predlojenie za nadomna rabota ot Mariq Dimitrova <sybil@abv.bg> koiato mi pisheshe:
Zdraveite! Pisha vi vyv vryzka s obqvata vi, che si tyrsite nadomna rabota. Tova, che razpolagate i s pc e dopylnitelen plus. Predlagame vi rabota ot kyshti - do 520lv mesechno, kato dopylnitelen ili osnoven dohod. Ako vi interesuva, ostavqm vi adresa ni, ot koito shte poluchite podrobna pismena informaciq.
Liliq Krumova Kutrqnska
Plovdiv (ima ulica)
Na tozi adres izpratete s obiknoven poshtenski zapis taksata ot 2lv za razhodite i pismenite materiali, koito shte poluchite.
Ako vyzniknat vyprosi, pishete mi ili se obadete na tozi telefon .....(ne go pisha za da nqma nedoprazumeniq)
Uspeh i ne zabravqite, che nereshitelnostta lishava ot vyzmojnostite!
sled tova az reshih zashto ne za 2 leva,neka probvam kakvo shte stane.izpratih zapisa i dnes polu4ih materialite v nqkolko stranichki.
na 1 stranica pishe:trakiiska regionalna agencia za kontakti i iniciativi"jenina"ood
NADOMNO
RABOTA -BIZNES-PECHALBI i t.n.
v tezi stranicki pishe za oferti koito triabva da si zaplatish primerno ednata e:rachno rqzane,lepene na hartieni produkti i drugi notova za da ti go izpratiat prashtash zapis 28,49 leva ,no kakvo stava sled tova ima hiliadi dumi,no dali sa istina???
ima nqkakav internet adres:www.oko.bg
Kakvo shte kajete za tazi oferta i oshte drugi koito nemoga da vi gi napisha zashtoto sa prekaleno dalgi??? Nqkoi chuval li e ili u4astval li e v takova neshto :?
Molia vi pomognete mi za da znam kakvo da pravia,ofertata im vaji do 30 dena.
Az sam na 22 godini,vse oshte nishto ne sam vidiala ot jivota,raboteh do predi 1 mesec no zatvoriha magazina v koito rabotih i sega ot4aiano si tarsia rabota .Daite mi saveti
Blagodaria na vsi4ki koito sa procheli i sa me izslushali.