Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 29
  1. #1

    Подразбиране Някой знае ли ги тези? Помогнете ми за да направя избор!

    :? zdraveite priqteli,iskam parvo da vi pomolia za vsiakakva informacia otnosno moia vapros,za koito shte vi razkaja po-podrobno.predi nqkolko dni polu4ih na e-maila si predlojenie za nadomna rabota ot Mariq Dimitrova <sybil@abv.bg> koiato mi pisheshe:
    Zdraveite! Pisha vi vyv vryzka s obqvata vi, che si tyrsite nadomna rabota. Tova, che razpolagate i s pc e dopylnitelen plus. Predlagame vi rabota ot kyshti - do 520lv mesechno, kato dopylnitelen ili osnoven dohod. Ako vi interesuva, ostavqm vi adresa ni, ot koito shte poluchite podrobna pismena informaciq.
    Liliq Krumova Kutrqnska
    Plovdiv (ima ulica)
    Na tozi adres izpratete s obiknoven poshtenski zapis taksata ot 2lv za razhodite i pismenite materiali, koito shte poluchite.
    Ako vyzniknat vyprosi, pishete mi ili se obadete na tozi telefon .....(ne go pisha za da nqma nedoprazumeniq)
    Uspeh i ne zabravqite, che nereshitelnostta lishava ot vyzmojnostite!
    sled tova az reshih zashto ne za 2 leva,neka probvam kakvo shte stane.izpratih zapisa i dnes polu4ih materialite v nqkolko stranichki.
    na 1 stranica pishe:trakiiska regionalna agencia za kontakti i iniciativi"jenina"ood
    NADOMNO
    RABOTA -BIZNES-PECHALBI i t.n.
    v tezi stranicki pishe za oferti koito triabva da si zaplatish primerno ednata e:rachno rqzane,lepene na hartieni produkti i drugi notova za da ti go izpratiat prashtash zapis 28,49 leva ,no kakvo stava sled tova ima hiliadi dumi,no dali sa istina???
    ima nqkakav internet adres:www.oko.bg
    Kakvo shte kajete za tazi oferta i oshte drugi koito nemoga da vi gi napisha zashtoto sa prekaleno dalgi??? Nqkoi chuval li e ili u4astval li e v takova neshto :?
    Molia vi pomognete mi za da znam kakvo da pravia,ofertata im vaji do 30 dena.
    Az sam na 22 godini,vse oshte nishto ne sam vidiala ot jivota,raboteh do predi 1 mesec no zatvoriha magazina v koito rabotih i sega ot4aiano si tarsia rabota .Daite mi saveti
    Blagodaria na vsi4ki koito sa procheli i sa me izslushali.

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей me4ta,
    виждал съм книжката, която разпространява въпросната агенция,
    дори съм чел съвсем малка част от нея. Учудва ме това за 2-то лева, защото
    по памет мисля че пишеше, че се разпространява безплатно, и ако човека
    който я притежава не проявява интерес да я дадял на друг ... нещо подобно беше. Самото приложение е препълнено с ВЕЛИКИ думи, обещания и какво ли не,
    високи доходи и т.н... а самото "издание" е напечатано на една такава
    пожълтяла евтина хартия... дори не мога да кажа че е вестникарска, защото
    вестникарската е по хубава даже... та се зачудих как така големи доходи незнам
    какво си, а да имат толкова малък бюджет за рекламните си материали и брошурки, че и се заплащат на всичкото отгоре... не я прочетох цялата
    защото бях в движение и я изхвърлих в първото срещнато кошче...
    Току ще разгледах сайта им, прилича ми все едно някой уеник го е правил, абсолютно неподдържан (от 2003-та година насам май нищо не е правено...) може и да греша разбира се , абе супер зле
    доколкото виждам дори нямат точен адрес: Адрес за кореспонденция: П.К. XXX, Стара Загора 6000.

    me4ta, в никакъв случай не приемай мнението ми като съвет, но според мен не си заслужава да се захващаш с тях. Според мен не са много големи измамници, но доходите от тях едва ли ще те удовлетворяват. Моят съвет е да потърсиш другаде работа.

    Успех!

  3. #3

    Подразбиране

    Аз не вярвам на такива брошури - за мен са лъжи.
    Никой няма да ти даде такава работа безплатно.
    Не вярвай на такива обещания.

  4. #4

    Подразбиране

    Моето мнение е да не се хващаш. Много добре рзабирам, че си без работа, а и си доста млад човек.
    Аз не разбрах фирмата пловдивска ли е или старозагорска. Преди няколко години бях чувала за някаква фирма в Стара Загора, която беше излъгала доста хора, но вече непомня нито името, нито за какво точно ставаше въпрос :? . Наистина не искам да гадая, непомня.

  5. #5

    Подразбиране me4ta

    zdraveite otnovo priqteli,naistina si pomislih che moje da ima takava firma,nishto chudno tia da e fantom i naistina samo da prebira zapisite bez da prashtat nishto.
    Lyubka i az se chudq kakva e firmata,nishto ne mi stava qsno ot napisanoto.Zapochvam ve4e da se razobezdavam.Mai shte si tarsia neshto drugo i dano nameria, i vse pak blagodaria vi
    a ima li nqkoi koito sashto e iskal da u4astva v takava fimichka???
    Blagodaria vi ot

  6. #6

    Подразбиране

    Хеййй здравейте сладуриии, дълго време бях извън България, но ето ме вече отново сред вас . Виждам че форума се е променил доста от последния път когато го посетих, и то в добра насока. Много интересни теми и хора, много за четене и учене .

    Конкретно към me4ta, един съвет от мен, ако става въпрос за същата брошура, която виждаш по-долу, според мен това са пълни измислици: 6000% годишен доход!?!? глупости! 270 лв дневно - невъзможно! За няколко месеца 860 000 лева?!?! само глупак би повярвал. Доход $1230/месец за да четете писма? - пълна глупост!!! Хора, нека проявим разум, не бъдете глупави! Срока за валидност 30 дни е елементарен маркетингов трик от преди доста години, не се връзвайте, обзалагам се че брошурата няма фиксирана дата и срок срок на валидност към предложението. Съвета ми е да потърсиш сигурна и нормална работа. Повярвай в себе си и ще успееш! Нямаш нужда да се доверяваш и разчиташ на неизвестни покровителски агенции!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране me4ta

    zdravei Радос ,
    kolkoto i da ne mi se shte da poviarvam-DA TOVA E BROSHURATA(ABSOLUTNO SASHTATA E) blagodaria ti za krasivite dumi.Ve4e se otkazvam ot ofertata(to takava oferta...).Oshte vednaj blagodaria na vsichki vas,che taka barzo otkliknahte.
    p.s. radost a ti ot kade ia imash tazi oferta???

  8. #8

    Подразбиране

    me4ta, офертата я взех от сестра ми, която си я била поръчала преди време.

  9. #9

    Подразбиране

    Преди време една моя позната беше се "хванала" в капана на една подобна фирма - не помня коя, беше преди 2-3 години. Там нямаше такса, но искаха да прати ксерокопие от личната си карта!? След това, естествено не чу повече нищо за тях. Остана й само притеснението и до днес, какво може да се случи, ако някой използва данните от личната й карта.

  10. #10

    Подразбиране Zdraveite

    И аз се опарих един път от такава фирма, която предлага надомна работа. Първо искат 2 лева, после малко повече и т.н. докато стане една фантастична сума. Така, че не вярвайте на такива фирми. Скоро се обадих по телефона пак за надомна работа, и само като казаха пратете 2 лева за да ви изпратим бюлетините за работата, която предлагаме, затворих.

  11. #11

    Подразбиране me4ta

    zdraveite priqteli,
    obrashtam se taka kam vas zashtoto vav vashe lice namerih naistina priqteli,koito vinagi kogato mogat-pomagat.Sega razbiram kolko mnogo hora sa se izlagali ot tezi "firmichki",zashtoto hora kato men i vas se hvashtat kato udavnik za slamka za tiah,no eto che po-golqmata chas ot nadomnata rabota izlezna napalno FALSHIVA. :twisted:
    az naistina shtiah da im pratia 28.49 leva za da si zakupia materialite za sledvashtata stapka,no blagodarenie na vas NE ME IZMAMIHA i ne si dadoh parichkite na viatara.Zashtoto biah gotova na vsi4ko za da si spechelia nqkoe drugo lev4e.
    Zatova vi prizovavam da VNIMAVATE,zashtoto tezi firmi sa navsiakade,i neka mladite hora kato men da tarsiat neshto drugo po seriozno,a ne nesashtestvuvashti"firmichki"
    Blagodaria vi ot

  12. #12

    Подразбиране

    Me4ta, я по-добре за тия парички си купи един гоблен да шиеш

  13. #13

    Подразбиране

    me4ta i az sim na si6toto mnenie radvam se 4e se otkaza na vreme. pojelevam ti v nay skoro vreme da si nameri6 rabota (koyato ti e na ) uspeh
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране me4ta

    zdravei Sidika,
    blagodaria i na teb za milite dumi i pojelaniq.Sega sam se vpusnala v tarsene na rabota i dano naistina si nameria takava kakvato mi e o sarce.Blagodaria ti!
    Jelaia i na teb kasmet v vsiako nachinanie

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Въобще не вярвай на такива фирми!Не пращай пари!Миналата зима исках да работя надомно и попаднах на обява във "Дневен труд".Обадих се и ми казаха да изпратя самоадресиран плик на домашен адрес.Пратих.Отговориха ми с въпросник от 10 въпроса,попълних и пак пратих,естествено отново със самоадресиран плик.Получих отговор,че съм одобрена за надомник и да изпратя 8 лева,да ме регистрират.Изпратих парите на името на някаква Лиляна,не си спомням фамилията,заедно с лисчето за записа,оригиналното не копие,така искаха.След това за да ми изпратят материалите ми искаха 14 лв.Изпратих ги и до днешен ги чакам.
    В интернет има една г-жа Мая Петрова и един господин Филип Неделев,които предлагат работа с високи доходи.Глупости!Става въпрос за продуктите Хербалайн,но за да ги предлагаш трябва да си купиш лиценза,които струва 32 евро.Доколкото знам,тези продукти са много скъпи и не дават ефект!Знам го от позната,която ги ползва 2 години без резултат!Не се лъжи по такива обяви!

    Дано си намериш,нещо подходящо!Стискам ти палци!Късмет!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •