Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 29 от 29
  1. #16

    Подразбиране zdraveite

    Blagodaria Vi
    za otkovennite otgovori.az ve4e si namerih rabota - ne e koi znae kakvo,no
    ochakavam edno po-dobro predlojenie.Dano stane.No na takiva firmi ve4e nikakva viara nqnam.Zatova mladite biagat ot Balgariq, zashtoto nqmame zakoni za tezi horo koito iskat da se vazpolzvat ot nas- horata koito iskat s chesten trud da spechelqt nqkoi lev i spokoistvie !
    Blagodaria Vi priqteli

  2. #17

    Подразбиране

    Поздравления за новата работа!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  3. #18

    Подразбиране измам

    НИКОГА НЕ ДАВАЙТЕ ЛИЧНИ ДАННИ ИЛИ ПАРИ НА НЕПРОВЕРЕНИ ФИРМИ

  4. #19

    Подразбиране blagodaria

    Blagodaria ti blue_bouble !
    Uspeh na vsichki

  5. #20

    Подразбиране

    Считам подобни обяви за поредните по-малки и големи пирамиди! Мисля, че на всички би трябвало да е ясно едно-човек сам пише съдбата си. БЛАГОДАРНА СЪм НА ВСИЧКИ ПРИСЪСТВАЩИ НА ТОЗИ ФАНТАСТИЧЕН САЙТ!!!
    С УВАЖЕНИЕ КЪМ ВСИЧКИ ВАС ОТ мен начинаещата!!! Роми

  6. #21

    Подразбиране

    Добре дошла,тук наистина няма да скучаеш!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  7. #22

    Talking Здравейте приятели

    Найстина искам да ви се похваля.
    Най-накрая намерих така желаната и така реална работа за мен. Сега работя в офис като Технически сътрудник в офис,колегите ми са страхотни хора с които ти е кеф да работиш и най-вече с желание.Поне засега се чувствам на място,нмадявам се в България да навлезнат по-бързо законите за тези фирми които залъгват младите хора а и не само тях.
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

  8. #23

    Подразбиране

    Честита работа Желая ти от сърце удовлетворение и чудесни колеги, за да работиш с желание и времето в офиса да ти бъде приятно

  9. #24

    Подразбиране

    Благодаря от сърце за хубавите думи Rosssi,
    както и на всички от форума.
    УСПЕХ и на вас!
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

  10. #25

    Подразбиране

    според мен ,за да вършиш нещо срещу заплащане най-добре да има лична среща и договор ,в който да са регламентирани правата и задълженията на двете страни

  11. #26

    Подразбиране

    Здравей. Една моя позната си даде гоблените на въпросната Мария Димитрова и не получи и една стотинка за тях. Уговорката беше че ще получи 90% от сумата за, която ще бъдат продадени, но вече повече от една година Мрия Димитрова и изпраща пари за отдавна продадените гоблени.

  12. #27

    Подразбиране

    Zdraveite, moje li nakoi da mi pomogne triabvat mi telehon ili adres na phirma pegar za gobleni v burgas

  13. #28

    Подразбиране дизайра 97

    здравейте,чували ли сте за тази фирма ДИЗАЙРА 97?намерих сайт и има много красиви гоблени на супер цени ,но няма никакъв адрес,освен електронна поща.Писах им и ще чакам отговор.Ако някой знае нещо или си е поръчвал нека пише.

  14. #29

    Подразбиране

    Реклама:
    Прегледай тази тема:
    http://www.goblenite.org/showthread....E5%ED%F1%E5%F2
    Внасяха Гобленсет, но май се отказаха, че с румънците се работи трудно.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •