Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 18
  1. #1

    Подразбиране

    И аз искам да покажа някои от гоблените, които имам. Може да е лош навик, но обикновено шия по едно и също време поне 2, за да имам разнообразие. В момента имам три за довършване.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Пропуснах този, затова го добавям допълнително.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Не знам за този какво ще кажете - имам предвид рамката. Гоблена си го харесвам, обаче рамката ми я направиха като подарък преди години и за съжаление не съм си я избирала аз. Като го погледна и ми носи дискомфорт несъответствието между рамка и картина...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Да покажа и този - също плаче за смяна на рамката, хем е морално остаряла, хем се пукна ( гоблена падна ) и сега седи прибран в едно ъгълче...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Благодаря ви на всички за мненията и съветите
    Да покажа още нещо...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Да добавя първия гоблен на десетгодишната ми дъщеря Криси.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Определено "работоспособността" ми и желанието по-бързо да свърша каквото съм започнала го дължа на вас. И между другото започнах и един от гоблените на HAE, 1:1, че иначе е много голям, а нали трябва да има време да ушия още няколко от тях... . Вчера го комплектовах и съм до тук в момента.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Майчето завърши един от гоблените си и ... ами да го покажа
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Zdraveite, ne6to ne mi proraboti kirilicata.
    Da pokaja Rozalito i ostyklenite Lulqci...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Имаш чудесна колекция ! Красиви, големи и много гоблени! Много хубаво,че си предала уменията си на дъщеричката- това е радост и гордост за всяка майка. Желая и успехи. Същото и на теб - да не те напуска творческото вдъхновение. Кога ще ни покажеш кошницата с розите готова- обещава да стане хубав гоблен и не е толкова популярен. А другите ти са класика.

  11. #11

    Подразбиране

    Браво на вас-майка и дъщеря!СТрахотни сте!И моята дъщеря е на 10 години, но не я влече това изкуство!Дай и колело,ролери,гоненици,нещо има,незнам...

  12. #12

    Подразбиране

    Прекрасна колекция!А "Розмари" е истинско бижу.Аз също искам да го ушия. Страшно много ми харесва.На "Казанлъшки гоблен"ли е?

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mladenka Виж мнение
    Имаш чудесна колекция ! Красиви, големи и много гоблени! Много хубаво,че си предала уменията си на дъщеричката- това е радост и гордост за всяка майка. Желая и успехи. Същото и на теб - да не те напуска творческото вдъхновение. Кога ще ни покажеш кошницата с розите готова- обещава да стане хубав гоблен и не е толкова популярен. А другите ти са класика.
    Blagodarq vi na vsi4ki.
    Ko6nicata e po4ti gotova, no se bavi, za6toto zapo4nah kon4etata na Dimentions i taka sa me pogulnali, 4e ne moga da gi ostavq. Ste se postaraq da go zavur6a do drugata sedmica ako ne mi mine kotka put.

  14. #14

    Подразбиране

    Zabravih da sloja i tozi
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Да покажа готовата кошница с цветята.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •