Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 58 от 58
  1. #46

    Подразбиране

    е да кофти е така,
    но пък нашето работно време имам впредвид на работещите жени и домакини е ....към 25 часа в денонощието. А и децата докато са малки- не е за разправяне и ти го имаш в къщи един палавник :wink:

  2. #47

    Подразбиране

    Да верно е децата са голям ангайимент денонощно особено ако имат навик да се будят често вечер и после през деня са недоспали и криви.

  3. #48

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Jovany
    Ей хора, форумът се заформя страхотен!
    Напълно съм съгласен заформя се като едно страхотно местенце
    Вярно, че е чудесен, само че ми изостава гоблена... :?
    Моето хоби и страст - моите гоблени
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=2567

  4. #49

    Подразбиране

    Вярно, че е чудесен, само че ми изостава гоблена... :?
    Напълно подкрепям мнението ти, но съм безсилна Имам чуството че имам магнит на компютъра и все ме дърпа

  5. #50

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Jovany
    Maй ще трябва по някакъв начин да се съчетаят двете дейности
    няма начин
    Джовани как да се съчетаят двете работи :? иглата боде
    децата тази вечер са на работа мисля да предложа ........ но да не ми изхвърли всички гоблени през терасата :zipper:
    Всичко се случва само един път в живота
    http://snimka.bg/album.php?album_id=2903

  6. #51

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mylli
    Вярно, че е чудесен, само че ми изостава гоблена... :?
    Напълно подкрепям мнението ти, но съм безсилна Имам чуството че имам магнит на компютъра и все ме дърпа

    Ох,ако знаете колко пъти съм се мъчила да си пъхна конеца в мишката roud: .......Форумът наистина е чудесен!!!

  7. #52

    Подразбиране

    E ти сега изкаш и двете работи едновременно ли да вършиш
    Давай едно по едно
    Просто намери време и за едното и за другото това имах предвид да ги съчетаеш

  8. #53

    Подразбиране

    Какво да се прави,ние жените все искаме да вършим по 100 неща наведнъж

  9. #54

    Подразбиране

    и във повечето случай успяваме, рядко не ни се отдава :wink:

  10. #55

    Подразбиране

    Добре, че хората са измислили домакинското фолио - слагам продуктите в една тава, отгоре фолиото - и във фурната, само да се сетя да я изключа навреме , че някога са се получавали плачевни резултати
    Също така и микровълновата фурна върши идеална работа за "мързеливи" ястия, тя поне си изключва сама , че като започна да шия ... май забравям за всичко, ако някой не ме подсети.

  11. #56

    Подразбиране

    Лично аз смятам, че живота е твърде кратък, или поне моя, за да мога да намеря време за всичко едно по отделно.Свикнала съм така да се организирам, че докато шия или готвя/ обикновено във фурната/ или решавам задачи с едното дете или уча ноти с другото. Докато отглеждах едното си дете завърших първото си висше, когато имах възможност работих почасово или давах частни уроци. Докато отглеждах второто си дете завърших второто си висше, открих си магазин и по 4 часа на ден работих в него - но през цялото време не съм спирала да шия

  12. #57

    Подразбиране

    didi , имаш ли намерение да гледаш още едно дете и да завършиш още едно образование? Тогова май няма да ти остане време за гоблени? - Шегувам се разбира се. Просто мнението ти ме разсмя ..
    А за гатвенето по време на шиене то се знае. Фурната, гювеча, иенската тенджера или тава и - готово. Хем лесно, хем здравословно.

  13. #58

    Подразбиране

    Реклама:
    Знаеш ли s_la наистина имам намерение да имам още едно дете, но ако е отново момче ще го откажа /а дали е така/ - помощ и двата папагала в къщи са мъжки :twisted: Повече не искам да уча, но на работа ме затрупват с курсове и преквалификации.Докато си шия обичам да гледам публицистични предавания или новини, но отбягвам да гледам екрана, че да не изографисам някой политик . Мисля че и трябва малко да се разсмиваме, особено след темата която утре ще изтрият.Но иначе наистина момичета и момчета - в един момент ми писва от толкова мъже около мен и наистина гоблена ме разсейва доста

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •