Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 18 от 18

Тема: Тирамису

  1. #16

    Подразбиране

    В мое лице- още един почитател на Тирамису-то. Тук в една реклама за него пише че "Това е вкусът на рая и раят е в твоята уста". Напълно съм съгласна.

    Живях неотдавна у нас година- годна и нещо и доста торти и кремове направих с необработени яйца: без лоши последствия. Просто реших да не мисля по въпроса, защото тогава би трябвало да мисля и за месото, и за салатаите, и за черните облаци подир потеглящите автобуси.

    А едно от най-хубавите неща в Италия, това е да бродиш из уличките на малките стари градчета тъкмо по времето, когато се приготвя обяд или вечеря: топлината, едно "Buongiooorno" от случайно преминаващ и ароматът на готвено от отворените прозорци: това е....Моля, препратка към първата част на рекламата. :wink:

  2. #17

    Подразбиране

    Анна77 с удоволствие ще се възползвам от предложението ти за спагетите. Пусни рецептите направо тук във форума, вярвам че ще има и други желаещи :wink:

  3. #18

    Подразбиране

    Реклама:
    сладурани и сладурковци!

    Следобяд ша ви пусна новичка темичка със спагетковци за вашите душички и коремчета!
    Само да не преядете, хей! :wink:

    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •