Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 112
  1. #16

    Подразбиране

    и още за размяна
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    последните
    схемите са с много цветове около 60-90 броя, DMC конци, има описание колко броя чилета трябват от всеки цвят.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    Ако някой иска някоя от схемите - да ми пише на sevda_ned@abv.bg
    Ще му пратя файла !!!!

  4. #19

    Подразбиране

    sevda_ned - тази тема създадена само за размяна на комплектовани гоблени или вещи.Например: аз предложих комплектован гоблен "Воденица",на мен пишат и предлагат кой каквото иска да даде за този комплект.В крайний резултат направих размяна на комплект "Викторианска елегантност" от ДИМ.
    За тези схеми има отделни теми,където можеш да ги предложиш на момичета от форума.Погледни списък със темите в "Бесплатни"

  5. #20

    Подразбиране

    Видях, че съм сбъркала. Ако може модератора да премести снимките в безплатни, че не ми се качват пак. Отнема време да ги прикача.

  6. #21

    Подразбиране

    Искам да предложа размяна.Предлагам книжки ДМС "цветя" и "сърце".Търся за тях два малки гергефа за миниатюри или игленици.Възможни варианти на ленти за бродерия + към тях златен и сребърен конец или червена или зелена панама /неголяма,по 20 сантима/,или ленти.
    Ако някой заинтересован,пишите ми лично.

    Момичета,активно участвуйте във тази тема.Само да знаете какви неща могат да се разменят из инета.....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    samo gobleni li a moje li i bijuteriq imam mnogoo (ne izpolzvani)




    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  8. #23

    Подразбиране

    Може ли снимка на рамката

  9. #24

  10. #25

    Подразбиране

    prodavam spisanie
    (proektirvane na 130 modela i 5 modela s lenti4ki) i gergef za Varna.Za pove4e info pi6ete na li4ni
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  11. #26

    Подразбиране

    Здравейте! Искам да заменя гоблена :Ретро" на Милена стил за друг.Ако някой желае да ми пише на лични
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения


  12. #27

    Подразбиране

    Здравейте гобленарки!
    Заменям/продавам чилета DMC, Anchor за ....... /предложете вие/.
    Носени са ми от приятелка, която живее в САЩ, но точно цветовете които ми трябват ги няма.

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bole Виж мнение
    Заменям,продавам-рамка за шиена на гоблен. Дървена много хубава с размер 30 см на 40 см.Аз не можах да свикна да шия с нея ,много бавно шия и ме изнервя.
    Може ли да публикуваш снимка на рамката, ако вече не си я разменила или продала и да кажеш какво искаш за нея. Ако пък не можеш да покажеш снимка, може ли да я опишеш - със стойка, голяма, малка и т.н.

  14. #29

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zara a Виж мнение
    Здравейте гобленарки!
    Заменям/продавам чилета DMC, Anchor за ....... /предложете вие/.
    Носени са ми от приятелка, която живее в САЩ, но точно цветовете които ми трябват ги няма.
    а какво искаш за тях? и колко са?
    мога да разменя някое комплектче на Милена стил



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Търся да си купя комплектовка на Селския пейзаж на България -К , може и ако на някой му е останал и долу - горе половината от комплекта , няма проблем - купувам я . Благодаря
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •