Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 112
  1. #76

    Подразбиране Продавам

    Продавам гоблен "Казанска икона" с конци Ариадна.Подбора на конците е мой!Заинтересованите да пишат на ЛС.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #77

    Wink Обичам подаръци и аз

    Цитат Първоначално написано от liliq Виж мнение
    Ako някой има излишен гоблен ,който няма да ушие,с радост бих приела......подарък!

    И аз бих приела с удоволствие, много ще му се радвам

  3. #78

    Подразбиране

    Моя приятелка, работила в Югославия, продава конци "Любица" и "Биляна", но няма регистрация във форума- така че пишете ми на ЛС да Ви направя връзката.

  4. #79

    Подразбиране za конци

    Цитат Първоначално написано от ВанчетоМОД Виж мнение
    Моя приятелка, работила в Югославия, продава конци "Любица" и "Биляна", но няма регистрация във форума- така че пишете ми на ЛС да Ви направя връзката.
    кажи цени и т. н.

  5. #80

    Подразбиране

    купувам гоблена Ковачницата, за не повече от 25 лв.

  6. #81

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от atevasile Виж мнение
    купувам гоблена Ковачницата, за не повече от 25 лв.

  7. #82

    Подразбиране

    какво толкова смешно, на фирма Зора е 23 лева, но в магазина където ходих точно сега го няма и не ми казаха конкретно дали ще го получат

  8. #83

    Подразбиране

    Предполагам че на Фантазия и е станало смешно за цената .
    Мен също ми се вижда нереално 23 лв за този голям гоблен - и като размери и като брой цветове.

  9. #84

    Подразбиране

    Наистина е смешно.Миличка,помисли дори и комплектовката с Ариадна ще ти излезне повече.Уточни с бод 1:1 или 1:4 го търсиш. Ако е 1:1 мога да помогна да се побереш в цената 25лв.
    Редактирано от sanita : 05.11.2009 в 13:47.

  10. #85

    Подразбиране

    За да няма недоразумения,ето това е фирма "Заря 21" и там "Ковачницата " е с най-ниската предлагана цена,която е 31,30 лв. 1:4,а за 1:1 е нормално да е по-евтино,обаче ти никъде не споменаваш рамер .Конците са сборни и...не ти препоръчвам този тип комплектовка.Виж Санита ти предлага добра оферта.Желая ти късмет!

    http://www.zaria-21.com/galeriya_gobleni/peyzazhi.html
    Редактирано от fantaziq : 05.11.2009 в 13:54.

  11. #86

    Подразбиране

    atevasile, по-добре помоли в Заявките за месеца за някоя оригинална схема от изпробвана фирма (например Вилер) и конци на DMC и си купувай конци на метър. Някой може да има записан и разхода и да си направиш сметка. Дори и да си от град, в който не продават конци на метър, може да се окаже, че с доставката ще ти излезе по-евтино и най-вече крайния резултат ще е по-качествен.
    Не се хвърляй на цената на гоблена, разгледай галериите във форума, има доста хора, които са я шили, имаше и недоволни от комплектовките, всичко това се прави с цел да се помага с избора за в бъдеще.

  12. #87

    Подразбиране

    преди 2 месеца горе долу купих гоблена на такава цена от центъра на софия, извинявам се за името на фирмата, наистина е ЗАРЯ, гоблена е 1:4 и е с бг конци,за това и го търся на същата цена,шия го по поръчка както предишния и ми е необходим същия, за съжаление
    от първия не ми останаха доста конци,да не говорим ,че някои не ми и достигнаха, така, че няма как да го сглобя...

  13. #88

    Подразбиране

    Ами правилно! Пазарна икономика - влагаш 0,02 лв, печелиш 20,00 лв. Кой щи изяга от печалба?


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  14. #89

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    Ами правилно! Пазарна икономика - влагаш 0,02 лв, печелиш 20,00 лв. Кой щи изяга от печалба?
    гоблена е за подаръкне шия за пари, бих продала само в краен случай ако ми се наложи, което се надявам да не става

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Бих искала да купя прозрачното парче пластмасова панама. Ако не си решила да ги продаваш всичките наведнъж, мога да ти напиша адреса си на лични.

Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •