Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 64
  1. #1

    Подразбиране най-новото, което почнах

    ........
    Редактирано от manka : 06.08.2009 в 14:53.

  2. #2

    Подразбиране

    Да покажа началото на гоблена
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Прескочих гъбката, за да стигна по-бързо до елфката...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Да покажа докъде я докарах с ХАЕД...


    Започнах крилцата и не се стърпях да ги покажа - получават се много добре.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    До тук съм...
    А и охлювчето се появи...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Da pokaja...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 1.JPG‎ (66.4 KB, 18 показвания)
    • Тип на файла: jpg 3.JPG‎ (84.3 KB, 32 показвания)
    • Тип на файла: jpg 4.JPG‎ (87.9 KB, 89 показвания)

  7. #7

    Подразбиране

    Утре смятам да приключа с кошницата и бързам да я покажа, извинявам се за лошото качество на снимката - правена е с телефон.

    А и кончетата понапреднаха.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    За сега съм до тука. Снимах със и без светкавица, че цветовете са различни...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Конците на фейката са 25, в началото се колебаех между няколко гоблена на ХАЕД, но имах известни съмнения за крайния резултат и не ми се искаше да се "набутвам" ако нес ес получи добре. Истината е, че с почти всичките тези цветове се шие само по фигурите, докато фона е песен и бързо се напредва.
    Другия гоблен на ХАЕД, който съм си подготвила и даже го почнах, но още няма много за показване е с около стотина цвята и много единични бодове. Там ще е доста по- трудно, ще покажа картинката му...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от manka : 06.08.2009 в 14:54.

  10. #10

    Подразбиране

    Бях позарязала феята поради липса на конци DMC в Дубай, но сега след отпуската в България се позапасих и я започнах отново. До тук сум в момента.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Започнах нова водна лилия. За сега съм до тука, след десетина дена ще си пътувам за Бг и смятам да си я взема там за довършване - ще има достатъчно време за шиене.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    ООООО, нова красота!!!!!!!!!!
    Хей, ако си близо до София отбий се на срещите ни - ще ни бъде приятно да се запознаем и да видим на живо една смела жена, която шие смело от Иголки ...

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lucy Виж мнение
    ООООО, нова красота!!!!!!!!!!
    Хей, ако си близо до София отбий се на срещите ни - ще ни бъде приятно да се запознаем и да видим на живо една смела жена, която шие смело от Иголки ...
    За съжаление престоя ми в Бг ще е около десетина дена - половината време ( в най- добрия случай ) ще съм по контролни прегледи - с рак на гърдата съм, но през останалото време смятам да довърша новата лилия - понапреднах я и се вижда че ще се получи много добре. Относно Иголки - в началото имах големи съмнения, но хубавото на сайта е, че показва как ще изглежда ушития гоблен и човек си прави сметката дали да го почва или не. Примерно тези, които са ми в плановете занапред:
    Най- важното е качеството на снимката да е много добро - тогава резултата със сигурност ще радва окото.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Съвсем малък напредък. Доста ограничено свободно време, съчетано с неограничени мераци... причина за започването на още един ХАЕД.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Тети, всичко е прекрасно!!! Направо ти се възхищавам как се захващаш с такива големи проекти, с по толкова много цветове, но пък най-важното е, че резултатите са прекрасни!!!!

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •