Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 64
  1. #31

    Подразбиране

    Тети, винаги обичам да влизам в твоята тема и да разглеждам, защото винаги избираш много красиви моделчета за бродиране Последните на Ланарте са прекрасни, както и пеперудата!!!!

  2. #32

    Подразбиране

    Поздравления за новите красоти, страхотни са, пак да влезеш в магазина за гоблени

  3. #33

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета... Показвам пълния триптих, почти завършен, с изключение на едно малко ъгълче. В готовите творби по- нататък ще ги покажа след рамкирането.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #34

    Подразбиране

    Поздравление, много са нежни и красиви, а дали са сложни за изпълнение?

  5. #35

    Подразбиране

    Феичката е станала толкова нежна и прекрасна, а цветята толкова хубаво настроение създават.
    Браво

  6. #36

    Подразбиране

    Много са нежни трите гобленчета на Ланарте , аз имах ушити анемониите и теменужките но останах без тях , преди време ги подарих на моя приятелка .
    За информация на тези които искат да ги шият - никак не са лесни , на изключително дребна панама се предлагат в оригинален вид.

  7. #37

    Подразбиране

    Страшен стимул сте ми, да знаете

    Искам да покажа и Ден на Ланарте в последния етап преди завършването. Следващата му снимка ще е вече остъклен, заедно с цветенцата в Готовите Творби.

    Този гоблен го влача от няколко години, но истината е, че не е труден и е много приятен за шиене. Странното при него беше, че имам 3 цвята, които не ми достигнаха, а от останалите ми остана количество за почти още един такъв. И бързам да добавя, че е купен готова комплектовка навремето, неразпечатван...

    Сега пак ще почне едно чудене за рамката, много ми харесва със синята рамка на снимката от комплектовката, но няма да ми пасне на останалите, та ще видим...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #38

    Подразбиране

    Браво! Разкошен е! Отдавна ми е в плановете, но все не стигам до него. Сега като го видях ушит сигурно няма да се стърпя и ще го почна. Лошото е, че ще зарежа другите.
    Чакам да видя следващия, който ще започнеш

    djav@mail.bg
    моите гоблени: х-х-х

  9. #39

    Подразбиране

    Разкошен е. На бяла панама ли е?

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Jully Виж мнение
    Разкошен е. На бяла панама ли е?
    Да, панамата е бяла и доста дребничка, за срамотите не съм й гледала номера.

  11. #41

    Подразбиране

    Цветния триптих на Ланарте е страхотен
    Много нежни и красиви цветове

  12. #42

    Подразбиране

    Големи красоти си сътворила!
    Поздравления. Продължавай все така.

  13. #43

    Smile

    Много са красиви всичките ти творения. Останах много впечатлена от всичките ти гоблени.

  14. #44

    Подразбиране

    djavka, Jully, elli, Elisa, salamandar80, благодаря ви за мненията и подкрепата. Следващото, което смятам да довърша, че за срамотите го влача от почти две години е Horses by a Stream на Дименшънс. И въобще смятам да се поорганизирам и като почна един гоблен да го довършвам, преди да съм хванала още 15 примерно.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Тети незнам за кои пореден ден влизам в твоята страничка.Всичко което си показала е много добре.Само един съвет от мен по повод казаното между другото от теб.Обърни внимание на себе си.Това не е за подценяване не искам да го назовавам но внимавай ако искаш да ушиеш още по красиви и да им се радваш.Това е съвет извинявай ако съм била не етична.

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •