Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 77
  1. #46

    Подразбиране

    Много са ви хубави домовете на всички! Пожелавам ви да са пълни с топлина и любов! Много ми хареса темата и при първа възможност и аз ще ви покана у дома!

  2. #47

    Подразбиране

    Момичета, наистина всички имате много уютни домове! Много ми харесва тази тема! Почувствах се така, като че ли съм била последователно на гости на всички ви! Обещавам и аз при първа възможност да покажа моя дом!

  3. #48

    Подразбиране

    Момичета, направих и аз някои снимки , за да ми гостувате.Намалих ги , но въпреки всичко все ми дава-инвалид файл. Явно ,няма да се справя сама.като ми дойде помощ, пак ще ви поканя.

  4. #49

    Подразбиране

    Лари пробвай да смениш формата на снимките с paint
    БЪДИ СЕБЕ СИ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ ЗА ТОВА, КОЕТО СИ!

  5. #50

    Подразбиране

    Благодаря за съвета, но не се получава.Ще търся помощ на место.

  6. #51

    Подразбиране

    Аз също благодаря на всички гостоприемни домакини за поканата. Чуствах се сред приятели и ми беше уютно при всички вас.А, благодаря и за почерпката.Аз като ходя на гости, нося- Дано успея и аз да ви поканя на гости, но с техниката си "говорим" на Вие.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  7. #52

    Подразбиране

    Снимките ми са много откъслечни-само отделни кътове.такива са фотографските ми възможности.Но и така-добре дошли в моя дом.На първите две снимки са част от дневните ,а на третата-остъклената тераса, където зимуват най-издръжливите цветя.две снимки от тази тераса пуснах в темата за цветята.Ще има още, но сато ги намалям, променям и формата им-трябва да се справя с този проблем
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #53

    Подразбиране

    още малко
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #54

    Подразбиране

    Много уютно в твоя дом,lari!Обаче терасата веднага ме грабна...с удоволствие бих изпила едно кафе, обсъждайки с теб цветята и грижите за тях.

  10. #55

    Подразбиране

    lari,много ми беше приятно у вас! В твоята къща май видях най-много гоблени по стените. А покривката на онази масичка е разкошна.

  11. #56

    Подразбиране

    Каня ви и в моя дом! На първите снимки са дневната и хола. Постарала съм се да се виждат и гоблените ми. За добре дошли ви черпя по едно винце от "винарската изба" на моя мъж /вижда се вдясно на третата снимка/, ама май съм забравила да извадя чашите!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #57

    Подразбиране

    А това са коридорът и двете спални - на сина и моята.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #58

    Подразбиране

    Добре дошли у нас, черпя ви със сок от праскови и питки със сирене
    Кухнята, заснета от различни места - "майстор" синчето на мама с неговия GSM

    И спалнята с "работното" място на сина - горкият стол, няма ставане от него 5-6 часа
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #59

    Подразбиране

    А сега хола:
    Гоблените трябва да се виждат непременно
    А ако ви мирише на дим, от камината е
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    И разбира се "работното ми място" - фотьойла, табуретката и лампиона без който нищо не виждам

    Единият коридор - дясната врата е за кухнята, а зад лявата е пералнята и фризера

    Другият коридор -у нас коридори и ниши/ които трябваше да запълним с гардероби/ колкото искаш
    Дясната врата е за спалнята, а лявата - за детската.

    Детската стая, която откакто ги няма каките е много подредена, защото"златото" на мама я посещава само да спи
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •