Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 77
  1. #1

    Подразбиране Нашите домове

    Предлагам ви в тази тема всеки да снима различни части от вътрешността на домът си,кътчета,които се променят според сезоните и празниците отделни дребни декорации и детайли (напринер украса на маса, стилаж, легло и всичко за което се сетите),може и поглед навън от прозореца, какво се вижда от вашия дом....Въобще темата е локумено разтеглива и това ще бъде нашият онлайн каталог за идеи,за домашно обзавеждане.Дори и да не харесвате някои части на дома си,това не означава,че на друг няма да му се харесат.Простете ми,че предлагам идея без да прикача веднага снимки, но не знам как и трябва да изчакам децата да се приберат,за да го направят те.
    Редактирано от fantaziq : 23.04.2015 в 00:19.

  2. #2

    Подразбиране

    Лично на мен темата ми харесва.Така ще имаме и нови идеи дори как да разместим нещо.но аз съм много зависима в показването от децата Нека да си дойдат

  3. #3

    Подразбиране

    Харесва ми темата,но сега ще излизам и не ми се снима.Аз ще започна от утре

  4. #4

    Подразбиране

    Идеята не е лоша.Аз харесвам да размествам нещата в къщи и така не ми омръзва постоянният интериор.сега ще погледна дали имам нещо снимано.Ако не утре ще кача някои неща.

  5. #5

    Подразбиране с

    Качествен контрол
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от fantaziq : 10.09.2009 в 16:55.

  6. #6

    Подразбиране с

    Компютърен кът.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от fantaziq : 23.04.2015 в 00:22.

  7. #7

    Подразбиране

    Интересна тема сте подхванали.Скоро ще се включа и аз.Сега нямам нищо под ръка.Никога не съм се сещала да правя снимки на дома си.Сега итова ще стане

  8. #8

    Подразбиране

    Да ви стопля малко с моята градинка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Тази тема много ми харесва нашата къща е нова мъжът ми сам я построи тухла по тухла за съжаление обаче не е обзаведена още така както ние искаме първата снимка е къщата а втората е столовата. Искам да ви помоля за идеи за пердета на тази столова защото не ми харесват а не ми идва нищо на ум друго прозорчетата са тесни и много
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране d

    Много се радвам,че темата най-после потръгна. Точно това имах предвид - Да си ходим на гости виртуално.

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zdrave Виж мнение
    За тези прозорци си мисля,че ще е добре да се поставят само щори,които да са в тон с дървенията.
    Мислила съм за щори Но на прозорците имам много красиви резбовани орехови курнизи които ми ги е правил покойният ми брат и за нищо на света няма да ги махна по скоро си мисля за някакви от комбинация плат -плетено на една кука обаче не мога да ги измисля при първа възможност ще ги снимам курнизите ми

  12. #12

    Подразбиране

    Да щом имаш корниз трябва да има и перде.Идеята ти е оригинална
    ,аз имам такава покривка и каренца.

  13. #13

    Подразбиране a

    Аз нямам градина,затова се насладих на градината на КАМКА.А за новият дом на ГИЛДА,мога да кажа,че винаги съм предпочитала естественните материали,като чам и други.Радвам се на всичко в,което е вложена любов!

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от GILDA Виж мнение
    Тази тема много ми харесва нашата къща е нова мъжът ми сам я построи тухла по тухла за съжаление обаче не е обзаведена още така както ние искаме първата снимка е къщата а втората е столовата. Искам да ви помоля за идеи за пердета на тази столова защото не ми харесват а не ми идва нищо на ум друго прозорчетата са тесни и много
    http://photo.163.com/photos/wangni_79/143302246/
    Я виж това
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Дълги години всички да сте заедно и да се радвате на къщата си!А обзавеждането постепенно ще стане.

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •