Показване на 1 до 11 от 11
  1. #1

    Подразбиране творенията на darri

    Най - после след хиляда мъки и триста зора мога да ви покажа и две от моите творения.Само да потръгне веднъж по - нататък ще ви покажа и останалите .То не бяха проблеми с размерите на снимките, хайде после пък проблеми к компютъра...абе историческо стана.Смея да твърдя обаче, че на "живо" са малко по хубави.Не ми е много добър апарата и се получиха по-тъмни.
    Та ето ги и тях:
    Първият е "Коне в реката", а на втория незнам името, но пак са коне.И двата са шити по поръчка на моя син, който си е харесал още 5-6 гоблена с коне , но сега съм малко в почивка от конете и съм на друга вълна.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Малеее като магаре съм упорита , но важен е резултата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  3. #3

    Подразбиране

    Днес вече разполагам със снимки на първите ми гоблена и бих искала да ви ги покажа.Ще започна с първото си творение.Когато го ших бях на 10 години и затова гобленчето е детско и съвсем простичко
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  4. #4

    Подразбиране

    Гоблен № 2 - Котенце с цигулка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  5. #5

    Подразбиране

    Ето го и Момичето с шапка.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  6. #6

    Подразбиране

    Тук много сме обсъждали кой как шие и как му се получава гърба на гоблена и затова реших и аз да снимам един от моите гоблени от опаковата страна.Ето резултата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря ви за милите думи момичета.Много се радвам, че ви е харесало това,което съм изработила.Дори ме накарахте да се изчервя от толкова похвали защото аз честно казано никога не съм се имала за голям майстор.Пък и може би на снимките не се виждат всички косури на гоблените
    Ето и последните два но които имам снимки.Вчера не можах да ги покажа защото бяха много големи и трябваше да ги намаля.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря още веднъж
    а ето и последния
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  9. #9

    Подразбиране

    А ето и още едно чудо на което просто не знам кога ще видя края.Май не са за мен тези големите гоблени.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  10. #10

    Подразбиране

    Браво за усилията,а аз дори не знам какво да направя за да ви покажа и моите творения.Все чакам някое от децата да отдели малко време и за моите гоблени /поне да ми покаже/,но засега не се получава.

  11. #11

    Подразбиране

    Реклама:
    Дари ушила си чудесни гоблени.Но мелницата на Буше много ми хареса.Аз съм го шила мнооооооооого години но е толкова несполучлива комплектовка че нямам думи.Но твоя става добре.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •