Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 130

Тема: LUCY

  1. #16

    Подразбиране

    Това е най-новото ми творение, за което трябва да благодаря на Sonq Направих тази класическа статуя в размер 1:1 , за да видя как ще се получи, защото смятам един ден да я ушия в големия вариант 1:4.На мен резултата ми допада, макар че цветовете са решени в златисто-бежовата гама, а аз винаги съм си представяла статуите в сиво-мръснобяло ... Но и така ще я преживея Сонче, едно голямо БЛАГОДАРЯ !
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    Време е да се "отчета" с малко свършена работа
    Това е моята лъвица - готова, изпрана и изгладена ! Само дето не ми се иска да я слагам в рамка, ще ми се да виси свободно като пано, ама как да го измисля - незнам ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    Да ви покажа готов и моят "малък" Лондон
    Още отлежава и чака за рамка . За разлика от другите, този ще си го окача на стената, колкото и натясно да сме в момента Мисля че се получи приличен, независимо от факта, че го направих 1:1 . Чакам и вашите мнения - дали не сгреших, като го направих малък
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране

    Ето го и ръстомера за малкия ми племенник, който смятах , че ще завърша за 1ви юни, ама май ще му го подаря за Великден
    Оформлението ще оставя в ръцете на мъжа ми и брат ми и подозирам, че ще измислят нещо от сорта на " яко и здраво хващане" , но аз бях дотук ...
    Дано ви хареса
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Подразбиране

    Вече е на стената ...
    И понеже съм страшен фотограф , едната снимка е леко осветена, другата пък е без светкавица , та да си знаете, че истината е някъде по средата ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    Гръцкият прозорец на Пауъл ...
    Рекордно дълго време за шиене - почти 3 месеца ... Срам ме е, но няма как ...
    http://lucy1.multiply.com/photos/alb..._greek_window_...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    Това е резултата от последните дни стоене в къщи ...
    На мен ми прилича на типично гръцко селце, с много светлина и много мързел - летаргията просто се носи из въздуха и никой не бърза за никъде ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #23

    Подразбиране

    Постарах се да съм готова до срещата ни след няколко часа и снощи успях!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ето го Париж по залез слънце! Надявам се да станат добри другарчета с Лондон
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #24

    Подразбиране

    Ето ги двата града - ще стоят един срещу друг ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #25

    Подразбиране

    Момичета, ОБИЧАМ ВИ! Толкова много ме хвалите, че дни наред ми е приповдигнато настроението от факта, че някой не просто оценява труда ми, ами и му се възхищава!
    Katt, наистина трябва да си изровя дамата от Петербург и да я довърша , но истината е , че не стана както изглеждаше отначало ... Конците в оригинала ако не се лъжа бяха Гама и при конвертирането в ДМЦ не се получи кой знае какво. Ще я довърша - имам малко фон , и дано при изпирането и гладенето си промени малко фасона
    А вие , подстрекателки, дето искате трети гоблен - наистина сте прави ! Има и трети от серията - една Венеция, но честно казано тя не ми се нрави много много ... Ако изобщо ще шия Венеция, ще си харесам друг модел гоблен на този град, а не точно този ... Ето го :
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #26

    Подразбиране

    Няма да е скоро ... Рамкирането, де
    Ето го последното ми творение, заповядайте на чаша чай или кафе - кой както предпочита! Лично аз обожавам да си пия кафето в такива натруфени и шарени чашки
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #27

    Подразбиране

    Мила Люси, БЛАГОДАРЯ!

    Днес на срещата на съфорумците бях страхотно изненадана от Люси!

    Направи ми страхотен, прекрасен подарък!

    Издирила, ушила, рамкирала една страхотна дама в стил Арт Деко!
    А изпълнението е перфектно - стил Люси!

    Знае милата, че си падам по всякакви АРТ...!

    БЛАГОДАРЯ! Много, много ме трогна!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #28

    Подразбиране

    Разконспирирана съм! Понеже заваляха въпроси - дамата е от едно списание, предвидена е за шиене с кръстчета, но аз я направих 1:1 . Което си беше автогол за мен, защото така много трудно могат да се оформят очите и устните ... Но на роклята се радвах много !
    Танче, радвам се че успях да те зарадвам и теб!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #29

    Подразбиране

    Почвам да се хваля ....
    Най-напред - подаръчето на моето другарче от играта - Янче, дано му се радваш и да му хвърляш по един поглед , докато сладко, сладко си пийваш сутрешното кафенце Нали знаеш - с приятелка е най-сладко ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Тези нежни теменужки са специален подарък за една мила варненска приятелка, която на Коледа ме зарадва неописуемо и си бях обещала да й стопля сърчицето с каквото мога ... Лодчицата пък ме грабна от пръв поглед и понеже знам, че милата е романтична душица - направих й това книгоразделителче, което съвсем не е оформено както трябва /за мой срам/ , но пък тя ще ми прости , знам си аз ...
    Слави, дано им намериш местенце в дома си, а за мен - малко ъгълче в сърчицето си ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •