Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 130

Тема: LUCY

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Вече е на стената ...
    И понеже съм страшен фотограф , едната снимка е леко осветена, другата пък е без светкавица , та да си знаете, че истината е някъде по средата ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Гръцкият прозорец на Пауъл ...
    Рекордно дълго време за шиене - почти 3 месеца ... Срам ме е, но няма как ...
    http://lucy1.multiply.com/photos/alb..._greek_window_...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Това е резултата от последните дни стоене в къщи ...
    На мен ми прилича на типично гръцко селце, с много светлина и много мързел - летаргията просто се носи из въздуха и никой не бърза за никъде ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Постарах се да съм готова до срещата ни след няколко часа и снощи успях!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ето го Париж по залез слънце! Надявам се да станат добри другарчета с Лондон
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Ето ги двата града - ще стоят един срещу друг ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета, ОБИЧАМ ВИ! Толкова много ме хвалите, че дни наред ми е приповдигнато настроението от факта, че някой не просто оценява труда ми, ами и му се възхищава!
    Katt, наистина трябва да си изровя дамата от Петербург и да я довърша , но истината е , че не стана както изглеждаше отначало ... Конците в оригинала ако не се лъжа бяха Гама и при конвертирането в ДМЦ не се получи кой знае какво. Ще я довърша - имам малко фон , и дано при изпирането и гладенето си промени малко фасона
    А вие , подстрекателки, дето искате трети гоблен - наистина сте прави ! Има и трети от серията - една Венеция, но честно казано тя не ми се нрави много много ... Ако изобщо ще шия Венеция, ще си харесам друг модел гоблен на този град, а не точно този ... Ето го :
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Няма да е скоро ... Рамкирането, де
    Ето го последното ми творение, заповядайте на чаша чай или кафе - кой както предпочита! Лично аз обожавам да си пия кафето в такива натруфени и шарени чашки
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Мила Люси, БЛАГОДАРЯ!

    Днес на срещата на съфорумците бях страхотно изненадана от Люси!

    Направи ми страхотен, прекрасен подарък!

    Издирила, ушила, рамкирала една страхотна дама в стил Арт Деко!
    А изпълнението е перфектно - стил Люси!

    Знае милата, че си падам по всякакви АРТ...!

    БЛАГОДАРЯ! Много, много ме трогна!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Разконспирирана съм! Понеже заваляха въпроси - дамата е от едно списание, предвидена е за шиене с кръстчета, но аз я направих 1:1 . Което си беше автогол за мен, защото така много трудно могат да се оформят очите и устните ... Но на роклята се радвах много !
    Танче, радвам се че успях да те зарадвам и теб!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Почвам да се хваля ....
    Най-напред - подаръчето на моето другарче от играта - Янче, дано му се радваш и да му хвърляш по един поглед , докато сладко, сладко си пийваш сутрешното кафенце Нали знаеш - с приятелка е най-сладко ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Тези нежни теменужки са специален подарък за една мила варненска приятелка, която на Коледа ме зарадва неописуемо и си бях обещала да й стопля сърчицето с каквото мога ... Лодчицата пък ме грабна от пръв поглед и понеже знам, че милата е романтична душица - направих й това книгоразделителче, което съвсем не е оформено както трябва /за мой срам/ , но пък тя ще ми прости , знам си аз ...
    Слави, дано им намериш местенце в дома си, а за мен - малко ъгълче в сърчицето си ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    Това пък замина за Пловдив , при една супер "изненадана" приятелка, която сигурно се чуди какъв е повода ... Ами няма повод - просто на срещата в Пловдив една нейна реплика ми показа, че сме от една кръвна група , а такива неща трябва да се ценят, пък и по стар ученически обичай тогава ме пусна в Пушкома - та Дианче, дано наистина му се радваш!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Smile

    Изненадата наистина беше огромна, но пък радостта ми още по-голяма. От 2 дена се хваля наляво и надясно като ........................../налагам си цензура/
    Повече нямам какво да кажа, освен много

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lucy Виж мнение
    Тези нежни теменужки са специален подарък за една мила варненска приятелка, която на Коледа ме зарадва неописуемо и си бях обещала да й стопля сърчицето с каквото мога ... Лодчицата пък ме грабна от пръв поглед и понеже знам, че милата е романтична душица - направих й това книгоразделителче, което съвсем не е оформено както трябва /за мой срам/ , но пък тя ще ми прости , знам си аз ...БЛАГОДАРЯ ТИ
    Слави, дано им намериш местенце в дома си, а за мен - малко ъгълче в сърчицето си ...
    Aх,Люси...изненадата ти първо ме изненада,а после ме ВЗРИВИ ОТ ЩАСТИЕ!!!Сигурна съм,че няма по-щастлива от мен-БУКВАЛНОНе си мисли,че ще се отървеш така лесно, сега идва Велик ден...В моето сърце има място за хората,които ми позволяват да ги обичам,това правя изключително рядко,но е безрезервно!Може да не се виждаме,дори да не се познаваме,но знам,че ти си специална!В нашия форум срещнах много топли сърца и приятелски духове за което ми е трудно да ги изброявам,но винаги си има по няколко от тях,които са по... от другите!Старанието с което си приготвила прекрасният гоблен за мен, съвършенният книгоразделител са доказателство,че ти вече си моя приятелка,а в тази дума аз влагам всичко на което са ни учили от деца!

    БЛАГОДАРЯ ТИ!!!
    Редактирано от fantaziq : 14.04.2009 в 21:13.

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lucy Виж мнение
    Почвам да се хваля ....
    Най-напред - подаръчето на моето другарче от играта - Янче, дано му се радваш и да му хвърляш по един поглед , докато сладко, сладко си пийваш сутрешното кафенце Нали знаеш - с приятелка е най-сладко ...
    Винаги ще ми е под око, защото съм намислила да му пробием една дупчица, та да мога да си го закача на стената И да знаеш, че щом вляза в кухнята първо него ще виждам

Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •