Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 130

Тема: LUCY

  1. #31

    Подразбиране

    Това пък замина за Пловдив , при една супер "изненадана" приятелка, която сигурно се чуди какъв е повода ... Ами няма повод - просто на срещата в Пловдив една нейна реплика ми показа, че сме от една кръвна група , а такива неща трябва да се ценят, пък и по стар ученически обичай тогава ме пусна в Пушкома - та Дианче, дано наистина му се радваш!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #32

    Подразбиране

    Чудеса!
    "Клюкарките" (защото кафенце и клюки вървят ръка за ръка ) ги видях на живо. Бяха великолепни!
    А последното гобленче направо ми взе ума!
    - Това е невъзможно - казала Причината.
    - Това е безразсъдство! - отбелязъл Опитът.
    - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
    - Опитай... - прошепнала Мечтата.

  3. #33

    Smile

    Изненадата наистина беше огромна, но пък радостта ми още по-голяма. От 2 дена се хваля наляво и надясно като ........................../налагам си цензура/
    Повече нямам какво да кажа, освен много

  4. #34

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lucy Виж мнение
    Почвам да се хваля ....
    Най-напред - подаръчето на моето другарче от играта - Янче, дано му се радваш и да му хвърляш по един поглед , докато сладко, сладко си пийваш сутрешното кафенце Нали знаеш - с приятелка е най-сладко ...
    Винаги ще ми е под око, защото съм намислила да му пробием една дупчица, та да мога да си го закача на стената И да знаеш, че щом вляза в кухнята първо него ще виждам

  5. #35

    Подразбиране

    Всичките ти гоблени са много красиви.
    На мен най- много ми допаднаха Лондон, Париж и кафенето, отдавна съм им хвърлила око, аз също мисля да ги шия 1:1, но ......първо имам да довършвам други

  6. #36

    Подразбиране

    Всичките ти гоблени са прекрасни!Толкова много красиви подаръци и са изработени с такава любов...

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lucy Виж мнение
    Тези нежни теменужки са специален подарък за една мила варненска приятелка, която на Коледа ме зарадва неописуемо и си бях обещала да й стопля сърчицето с каквото мога ... Лодчицата пък ме грабна от пръв поглед и понеже знам, че милата е романтична душица - направих й това книгоразделителче, което съвсем не е оформено както трябва /за мой срам/ , но пък тя ще ми прости , знам си аз ...БЛАГОДАРЯ ТИ
    Слави, дано им намериш местенце в дома си, а за мен - малко ъгълче в сърчицето си ...
    Aх,Люси...изненадата ти първо ме изненада,а после ме ВЗРИВИ ОТ ЩАСТИЕ!!!Сигурна съм,че няма по-щастлива от мен-БУКВАЛНОНе си мисли,че ще се отървеш така лесно, сега идва Велик ден...В моето сърце има място за хората,които ми позволяват да ги обичам,това правя изключително рядко,но е безрезервно!Може да не се виждаме,дори да не се познаваме,но знам,че ти си специална!В нашия форум срещнах много топли сърца и приятелски духове за което ми е трудно да ги изброявам,но винаги си има по няколко от тях,които са по... от другите!Старанието с което си приготвила прекрасният гоблен за мен, съвършенният книгоразделител са доказателство,че ти вече си моя приятелка,а в тази дума аз влагам всичко на което са ни учили от деца!

    БЛАГОДАРЯ ТИ!!!
    Редактирано от fantaziq : 14.04.2009 в 21:13.

  8. #38

    Подразбиране

    Луси,мното красиви подаръчета! Четох из форума,че се каниш на един Дименшънс. Мила,ако знаеш колко кръстчета има......но пък е доста интересно да сменяш бодове,конци,иглите дори...
    Ако го почнеш ,веднага да се похвалиш.
    Редактирано от Дида : 11.03.2009 в 15:55.

  9. #39

    Подразбиране

    Lucy,страхотни нови попълнения в колекцията ти -много оригинални подаръци.Личи си,че с много обич са правени!Поздравления!

    лептир
    Миналото е история,бъдещето е мистерия,а днешният ден е дар!
    нашият сайт за красотички http://biju.e-pushcom.net/
    моят фейсбук профил https://www.facebook.com/profile.php?id=1155777079

  10. #40

    Подразбиране

    Люси,разби ме.Видях някои нестандартни неща в галерията ти,които ми влязоха под кожата.Продължавай да споделяш красоти с нас.

  11. #41

    Подразбиране

    При теб ясно се усеща радостта от това да направиш даден човек щастлив.Само човек ,който не те е срещал не знае колко си лъчезарна и добричка.
    Гобленчетата са ти чудесни !!!!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  12. #42

    Подразбиране

    Много ви благодаря за ласкавите думи!
    И, Дидке, близначко моя, не ме предизвиквай с тия кръстчета на Дименшъна - само аз и ти си знаем тайната ...

  13. #43

    Подразбиране

    чудесна колекцияпредизвика много наслада у мен,тигъра на червената панама готова комплектовка ли е или по схема от нета?

  14. #44

    Подразбиране

    Люси, прекрасни са всичките ти гоблени подаръци!
    Факт, че от тях струи много обич и позитивна енергия!
    Имам си едно такова красиво "излъчвателче" на видно място в къщи!

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Ех, Люси, пак красиво и стилноУдоволствие е и за нас да видим с какво си зарадвала момичето

Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •