Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 130

Тема: LUCY

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Чудеса!
    "Клюкарките" (защото кафенце и клюки вървят ръка за ръка ) ги видях на живо. Бяха великолепни!
    А последното гобленче направо ми взе ума!
    - Това е невъзможно - казала Причината.
    - Това е безразсъдство! - отбелязъл Опитът.
    - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
    - Опитай... - прошепнала Мечтата.

  2. #2

    Подразбиране

    Всичките ти гоблени са много красиви.
    На мен най- много ми допаднаха Лондон, Париж и кафенето, отдавна съм им хвърлила око, аз също мисля да ги шия 1:1, но ......първо имам да довършвам други

  3. #3

    Подразбиране

    Всичките ти гоблени са прекрасни!Толкова много красиви подаръци и са изработени с такава любов...

  4. #4

    Подразбиране

    При теб ясно се усеща радостта от това да направиш даден човек щастлив.Само човек ,който не те е срещал не знае колко си лъчезарна и добричка.
    Гобленчетата са ти чудесни !!!!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  5. #5

    Подразбиране

    Много ви благодаря за ласкавите думи!
    И, Дидке, близначко моя, не ме предизвиквай с тия кръстчета на Дименшъна - само аз и ти си знаем тайната ...

  6. #6

    Подразбиране

    чудесна колекцияпредизвика много наслада у мен,тигъра на червената панама готова комплектовка ли е или по схема от нета?

  7. #7

    Подразбиране

    Люси, прекрасни са всичките ти гоблени подаръци!
    Факт, че от тях струи много обич и позитивна енергия!
    Имам си едно такова красиво "излъчвателче" на видно място в къщи!

  8. #8

    Подразбиране

    Ех, Люси, пак красиво и стилноУдоволствие е и за нас да видим с какво си зарадвала момичето

  9. #9

    Подразбиране

    Луси,мното красиви подаръчета! Четох из форума,че се каниш на един Дименшънс. Мила,ако знаеш колко кръстчета има......но пък е доста интересно да сменяш бодове,конци,иглите дори...
    Ако го почнеш ,веднага да се похвалиш.
    Редактирано от Дида : 11.03.2009 в 15:55.

  10. #10

    Подразбиране

    Lucy,страхотни нови попълнения в колекцията ти -много оригинални подаръци.Личи си,че с много обич са правени!Поздравления!

    лептир
    Миналото е история,бъдещето е мистерия,а днешният ден е дар!
    нашият сайт за красотички http://biju.e-pushcom.net/
    моят фейсбук профил https://www.facebook.com/profile.php?id=1155777079

  11. #11

    Подразбиране

    Преборих го!!!!!!!!!!Ето крайния резултат ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    Исках да се похваля с едно мъниче, което си направих на Дименшън и с изненада установих, че съм пропуснала да ви покажа и готовите зебри ... Та ето ги и двете нещица накуп!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    Май май трябва да внеса уточнение
    Поради спестяването на контурния бод от моя страна, защото се оказа че на едрата панама не ми стоеше никак добре, не виждате че цветето всъщност не е роза /опазил ме Бог/, а е нещо на което му се вика Хидрагения или нещо подобно ... Срам не срам - ще ви покажа как трябваше да изглежда, но при мен е дооооста опростено ..
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Понеже се чувствам леко засрамена , че толкова дълго не съм се отчитала - ето сега накуп какво съм направила в малкото минутки, с които разполагах през лятото ... Всичките са за близки приятелки, така че съм ги правила с голямо желание
    Сега забелязвам, че съм лош фотограф - да знаете, че цветовете не са така убити - нещо не мога да си настроя светкавицата и снимките излизат тъмни ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Да ви се похваля с малко лятно настроение посред зима То пък и една зима ... Но първите две от серията са готови, сега ще си почина малко от толкова много шарения и дано напролет направя и другите две .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •