Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 130

Тема: LUCY

  1. #46

    Подразбиране

    Официално мога да се похваля с "бебешкия" подарък за Раличка - днес й го връчих и мога да си отдъхна ! Дано му намери приложение!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #47

    Подразбиране

    Преборих го!!!!!!!!!!Ето крайния резултат ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #48

    Подразбиране

    Исках да се похваля с едно мъниче, което си направих на Дименшън и с изненада установих, че съм пропуснала да ви покажа и готовите зебри ... Та ето ги и двете нещица накуп!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #49

    Подразбиране

    Май май трябва да внеса уточнение
    Поради спестяването на контурния бод от моя страна, защото се оказа че на едрата панама не ми стоеше никак добре, не виждате че цветето всъщност не е роза /опазил ме Бог/, а е нещо на което му се вика Хидрагения или нещо подобно ... Срам не срам - ще ви покажа как трябваше да изглежда, но при мен е дооооста опростено ..
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #50

    Подразбиране

    Понеже се чувствам леко засрамена , че толкова дълго не съм се отчитала - ето сега накуп какво съм направила в малкото минутки, с които разполагах през лятото ... Всичките са за близки приятелки, така че съм ги правила с голямо желание
    Сега забелязвам, че съм лош фотограф - да знаете, че цветовете не са така убити - нещо не мога да си настроя светкавицата и снимките излизат тъмни ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #51

    Подразбиране

    Да ви се похваля с малко лятно настроение посред зима То пък и една зима ... Но първите две от серията са готови, сега ще си почина малко от толкова много шарения и дано напролет направя и другите две .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #52

    Подразбиране

    Да ви представя готовия Император - най-много му се радва мъжа ми ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #53

    Подразбиране

    Много се радвам, че и на вас ви харесва! По този кон окончателно ме запали Кара, за което много, много й благодаря - тогава беше едно ровене за подходяща схема, едно търсене, та мило Верче и мила Кара да знаете, че ровенето не беше напразно! След цяла година време си имам кон!
    А това е от снощи - нали си имам музикант в къщи ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #54

    Подразбиране

    Олеле, едва си намерих темата ... За 4 месеца съм спретнала само това, но си имам основателно оправдание - нямам времеее!!!!!! За шиене, де Ето я моята слънчева красавица, дано ви хареса !
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #55

    Подразбиране

    Две новички
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #56

    Подразбиране

    Две готови - с мнооого закъснение ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #57

    Подразбиране

    Да ви представя завършения Леврон
    След 9 месеца и много вътрешна съпротива от моя страна - най-накрая е готов! Апетита идва с яденето и това важи с пълна сила при мен - пак се оглеждам за нещо голямо ... Съжалявам за снимката , малко е бледа, цветовете са доста по-наситени, но не ме бива нито с фотоапарата, нито с редакторските програми
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от lucy : 04.01.2012 в 11:50.

  13. #58

    Подразбиране

    Поздравления и от мен, наистина разкошен гоблен! Новия да не е пак Леврон?

  14. #59

    Подразбиране

    Гобленът на Леврон е страхотен. Отдавна търся схемата и ще бъда много благодарна ако може да я получа.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Страхотен пейзаж. Заслужавал си е дългото шиене.

Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •