Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789
Показване на 121 до 130 от 130

Тема: LUCY

  1. #121

    Подразбиране

    Дядото и бабата са страхотни!!!! Не че другите са лоши,но тези старичките са просто "веселба".Благодаря за инфото,че на Нимуе се шият лесно.

  2. #122

    Подразбиране

    Дизайните на НИМУЕ ме радват много.Особено симпатични са.

  3. #123

    Подразбиране

    Много са нежни и сладки, браво!!!

  4. #124

    Подразбиране

    Това семейство много го харесвам, големи са сладурчета

  5. #125

    Подразбиране

    Много сладки гобленчета, браво!
    И аз съм голям фен на Нимуе, но нямам нищо тяхно. Не очаквах, че са лесни, да си призная. Ще взема да се пробвам някой път...

  6. #126

    Подразбиране

    Много са хубави,браво

  7. #127

    Подразбиране

    страхотни са последните ти попадения ,много веселяшли и уютни
    обичам красивите неща

  8. #128

    Подразбиране възхитена съм!

    Люси, възхитена съм от колекцията ти. Невероятно е, но почти няма нещо от видяното тук, което аз не бих искала да имам. Страхотен избор на гоблени. Подбрано с много вкус и усет за красивото. Нямам думи да изразя очарованието на твоята страничка, уверявам те, че тя става една от любимите ми тук и от днес аз с интерес ще очаквам всяко твое творение. Не мога да си обясня как до сега не съм те срещала. Името ми е много познато, а албума ти съм пропуснала. Още повече, че от години издирвам един гоблен безуспешно и изведнъж го виждам отдавна ушит от теб, така че щях да забележа ако съм влизала в страничката ти. Голям пропуск. Неочаквано и голямо удоволствие ми доставиха твоите неща, което е надежда за това, че радостта ни дебне от всякъде, стига да я потърсиш. Браво, момиче, продължавай със същата претенция в избора си на гоблени и в бъдеще! Аз ти ставам фен и те изкарвам на бис , а за гоблена, който търся ще ти пиша на лични

  9. #129

  10. #130

    Подразбиране

    Реклама:
    Еййй, много са сладки Нимуе. Поздравявам те!

Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •