Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 24 от 24
  1. #16

    Подразбиране

    Много полезни съвети, и аз ще се възползвам от тях

  2. #17

    Подразбиране

    Благодаря на момичетата за полезните съвети и идеи.

  3. #18

    Подразбиране

    Страхотни идейки,но едно ми е чудно,аз пробвах с фото рамка,но те са много плитки и отзад на гърба става грозно и издуто.И при вас ли е така?

  4. #19

    Подразбиране

    и аз бих искала да знам

  5. #20
    Галерия "АПРИ"
    Guest

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lassa Виж мнение
    Страхотни идейки,но едно ми е чудно,аз пробвах с фото рамка,но те са много плитки и отзад на гърба става грозно и издуто.И при вас ли е така?
    Здравейте,
    Ако имате готова рамка която бихте искали да използвате но е с плитък фалц, мога да ви предложа първо да приковете опънатия гоблен (върху картон а не върху фазер) към нея и след това да поставите гръб от тънък картон който да обхваща рамката до външните и ръбове. Гърбът се монтира чрез подлепване с двойнолепящо тиксо или се приковава с тапицерски такер.

    Поздрави !

  6. #21

    Подразбиране

    Моля ви помогнете ми да си рамкирам сама гоблена. Братовчетка ми каза , че се слагало някакво фолио.Опъването било сложно , но аз си мисля , че не е толкова сложно. Може ли някой да ми обясни всички етапи стъпка по стъпка

  7. #22

    Подразбиране

    Във постовете написани преди твоя има описани много различни начини - избери си картон с по един сантиметър по-голям от размера на гоблена ,т.е да останат 0.5 см от всяка страна вповече,за да можеш там да обрамчиш с телбод и този излишък да остане в гърба на рамката.Можеш да ползваш и двойно залепващо тиксо.

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от desita_dani Виж мнение
    Моля ви помогнете ми да си рамкирам сама гоблена. Братовчетка ми каза , че се слагало някакво фолио.Опъването било сложно , но аз си мисля , че не е толкова сложно. Може ли някой да ми обясни всички етапи стъпка по стъпка
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=5972
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #24

    Подразбиране

    Реклама:
    благодаря много за хубавите идеи момичета, досега давах луди пари за не чак толкова големи гоблени, но вече ще се опитам сама да рамкирам! Благодаря на всички момичета със златни ръце! Успехи във всички начинания!

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •