Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 24 от 24
  1. #16

    Подразбиране

    http://photofile.name/photo/bozena/3...e/69250306.jpg
    Moje li da mi obyasnite kakvo zna4i 1/6,2/6 i tova na kraya na shemata 1/6nr.2+1/6nr.5

  2. #17

    Подразбиране

    С цвят-3588 шиеш с една нишка знака срещу този цвят; а следващия знак(в другата колонка)-със същия цвят,но с двоен конец; Цифрата отпред значи броя на нишкште с които се шие , а 6 е бр.на нишките в мулинето.А това отдолу мисля,че значи с два различни цвята правиш двойна нишка и шиеш -номер 2 и 5 - този знак.Контурен бод шиеш с цвят 830 и с една нишка.Дано да съм помогнала.

  3. #18

    Подразбиране

    Blagodarya ti. Na4aloto e yasno, samo tova nakraya s dvata tsvyata ne mojah da razbera koi sa

  4. #19

    Подразбиране

    Отнасят се към бялото.Питай в магазинете,там ще ти покажат.

  5. #20

    Подразбиране

    една нишка от №2 и една от №5 правиш двоен конец и шиеш знака

  6. #21

  7. #22

    Подразбиране

    :hello Аз в момента шия гоблен на Дименшънс с бод кръстче и 1/2 кръстче.Много ме тормози обратната страна на гоблена.Разгледах различни инструкции за този бод,но все нещо не се получава при мен.В моя гоблен има честа смяна на цветове и в един момент става натрупване на конци.Вероятно нещо не съм доразбрала. Затруднява ме преминаването през няколко бода хоризонтално или вертикално,когато тези бодове все още неса шити.
    Очаквам съвети от по-опитните.
    Показвам лицевата и обратната страна.Обратната е много неугледна.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #23

    Подразбиране

    Спокойно можеш да прескачаш по няколко квадратчета,/ аз прескачам и по5-6 ако се наложи/ там където още не си шила. Не се притеснявай - после като шиеш другите цветове, този конец, с който си прескочила отзад се скрива, защото върху него се натрупват новите бодове. И споко де, никой няма да го гледа отзад, но за сметка на това пък /особено като го сложиш в рамка/ всички ще се прехласват.
    Снимката е лоша и не мога да видя как изглежда отзад - важното е само бодовете да са прави, а не наклонени, защото иначе няма да ти стигнат конците /ако е оригинална комплектовка/.

  9. #24

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря Нели за съвета.Снимката е с камерата и не е много ясна,ще се опитам да направя по- добра.Там ,където съм шила с един цвят е що годе добре,но като цяло изобщо не е за гледане.Дано някой с добре изработена опакова страна покаже как се получава.Опитах да направя по- добра снимка,но май не се получи.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •