Страница 5 от 10 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 138
  1. #61

    Подразбиране

    Момичета, благодаря ви за бързия отговор Шие се само кръстче, което ме радва, защото мога спокойно да заместя панамата с 16ct. Благодаря ви от сърце още веднъж

  2. #62

    Подразбиране

    Еквивалент на 32 каунт е Аида 16 каунта. Иначе Мурано е Evenweave на Цвайгарт - повече инфо на: http://www.sewandso.co.uk/ran2893-0.html

    еее, вече са ти отговорили

  3. #63

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от smeshko Виж мнение
    Еквивалент на 32 каунт е Аида 16 каунта. Иначе Мурано е Evenweave на Цвайгарт - повече инфо на: http://www.sewandso.co.uk/ran2893-0.html

    еее, вече са ти отговорили
    Благодаря, Славинче

  4. #64

    Подразбиране

    Момичета, какво мислите за качеството на унгарската панама? Пускат ли боя по-тъмните цветове? Става ли за шиене на нещо, което периодично ще се пере?

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  5. #65

    Подразбиране Lanarte-balet

    Здравейте,

    имам въпрос относно балеринките, дават плата 100 % памук, 27ct т.е. каква панама да взема, може ли някой който ги е шил да каже как ще станат най-добре
    Благодаря
    tdimova@mail.bg
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #66

    Подразбиране

    Ако ги шиеш на кръстче, може и Aida 14 каунт или, както е указано 27 каунт. Кръстчето става същото като големина, но на 27 се шие през нишка. Ако искаш, можеш да ги шиеш на бяла неразграфена българска панама 22 каунт 1:1, но ще станат по-малки като размер. С една дума - изборът е твой!

  7. #67

    Подразбиране

    Аз уших една от тези балеринки на Аида 14,мисля че стана малко по голяма като размер.Но не ми хареса този черен цвят и я направих розова в тон със стаята на дъщеря ми!Стана хубава!

  8. #68

    Подразбиране

    Тези балеринки на Ланарте се шият в оригинал на ситна панама, но с гобленов бод 1:1, през нишка. Другите им гоблени са на кръстче, но тези правят изключение. Така че спокойно можеш да си ги ушиеш на 16 или 18 каунт с гобленов бод, размера малко ще се промени, но това не е проблем.
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  9. #69

    Подразбиране Lanarte-Balet

    Цитат Първоначално написано от sLaV Виж мнение
    Тези балеринки на Ланарте се шият в оригинал на ситна панама, но с гобленов бод 1:1, през нишка. Другите им гоблени са на кръстче, но тези правят изключение. Така че спокойно можеш да си ги ушиеш на 16 или 18 каунт с гобленов бод, размера малко ще се промени, но това не е проблем.
    Благодаря за помощта на дамите по-горе!

    sLaV Имам българска панама, но не знам какъв каунт е, а какво означава да се шие през нишка?

  10. #70

    Подразбиране

    TeodoraBS, българската панама е 22 каунт, но има и една бяла българска, която е 16 каунт, малко по-едра, тя може да ти е подходяща, както всяка друга бяла 16 или 18 каунт.
    През нишка означава,че трябва да захваанеш бода през една нишчица от панамата, защото е много ситна и не можеш да шиеш само на една нишка, както при другите. незнам дали ще ме разбереш, но е малко трудно за обяснение с думи . Ще ти пратя нещо на ЛС.
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  11. #71

    Подразбиране

    Само за уточнение. На българска панама 22 каунт гобленов бод, пък и 1:1, НЕ се шие през нишка. През нишка се шие на 27, 30, 32 каунт, обикновено на кръстче.

  12. #72

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от wylchin Виж мнение
    Момичета, какво мислите за качеството на унгарската панама? Пускат ли боя по-тъмните цветове? Става ли за шиене на нещо, което периодично ще се пере?

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  13. #73

    Подразбиране

    От къде мога да си поръчам панама Aida 16 Dove Grey? В сайта от който обикновено пазарувам 123stitch.com няма такъв цвят, търсих и в други сайтове но не я намерих.

  14. #74

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    От къде мога да си поръчам бяла, мека, неразграфена, българска панама?

Страница 5 от 10 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •