Страница 105 от 105 ПърваПърва ... 55595103104105
Показване на 1,561 до 1,565 от 1565

Подразбиране

Привет! Решила съм в "близкото бъдеще" и аз да започна гоблен на ХАЕД-Butterfly Effect на Michele Sayetta.Точно тук се нуждая от Вашето компетентно мнение.В описанието на необходимите конци на първо място е посочен цвят-Type- DMC ; Number- 032 Kreinik #4 Pearl (032), две нишки;Skein Est.-5.000. Въпросът е- Това е конец на Kreinik , а не на DMC?И ако е Kreinik какъв да взема-KREINIK BLENDING FILAMENT или

KREINIK VERY FINE #4 ? Колко макари трябва да взема? Ще бъда благодарна, ако ми отговорите на въпросите. А, сетих се още нещо. В Алито съм виждала игли с две уши. Този конец с каква игла се шие-Aida 16, White ?

Подразбиране

Здравейте,и аз много харесвам гоблените на Хаед.Даже преди време бях започнала един.Че има много еденични бодчета е ясно ,но имаше и такива които бяха напълно излишни.Примерно 4 цвята синьо на едно място и още един 5ти син цвят който в това пространство има само 2 бода които при шев не личат.Иска ми се като си харесам схема да изчистя тези неща.Има ли някакъв вариант да се обърне схемата в PM и да може да се поизчисти?.Четох за пренабиране ама не разбрах как точно става.Видя ми се доста сложно...

Подразбиране

Здравейте отново съм аз. Искам да си комплектовам този гоблен.Някой може ли да ми каже къде в БГ може да се купи крейник?
    Butterfly%20Effect_1.jpg

Подразбиране

Цитат Първоначално написано от Mishi Виж мнение
    Здравейте отново съм аз. Искам да си комплектовам този гоблен.Някой може ли да ми каже къде в БГ може да се купи крейник?
    Butterfly%20Effect_1.jpg
    http://www.8888bg.com/catalog.php?cid=348
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Подразбиране

Реклама:
    Супер!Благодаря!Започвам да го събирам.

Страница 105 от 105 ПърваПърва ... 55595103104105

Правила за писане

• Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори