Показване на 1 до 15 от 1574

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Благодаря Nelly L за отговора, но определено ми се попари оптимизма, не заради теб разбира се, а заради това, че ми се вижда доста далеч във времето да ушия 7 HEDA
    Определено вече се спях на нещо ново и доста интересно... Реших даже днес да ида и да си купя панамата за него - ще е 25 или 22 каунта българска бяла неразграфена, ще го шия с гобленов бод 1:1 и дано се получи това което е на картинката!
    Пожелайте ми успех!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jelana79 Виж мнение
    Благодаря Nelly L за отговора, но определено ми се попари оптимизма, не заради теб разбира се, а заради това, че ми се вижда доста далеч във времето да ушия 7 HEDA
    Определено вече се спях на нещо ново и доста интересно... Реших даже днес да ида и да си купя панамата за него - ще е 25 или 22 каунта българска бяла неразграфена, ще го шия с гобленов бод 1:1 и дано се получи това което е на картинката!
    Пожелайте ми успех!
    Здравей, спряла си се на хубав избор, щом ще го шиеш с гобленов бод може и за твое улеснение да си купиш направо разграфена панама. Моя на такава го шие с гобленов бод и става добре. Това е моя съвет, но има дами които са много по-навътре в нещата и могат да дадат своя съвет .

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jelana79 Виж мнение
    Пожелайте ми успех!
    Прекрасен избор!
    Успех!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •