Показване на 1 до 15 от 1574

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    asesita, невероятен! И на мен ми е в плановете за следващия живот.

  2. #2

    Подразбиране

    Това е първият в живота ми завършен Хаед. Току-що е рамкиран. До сега аукаха и оукаха колежките ми, но друго си е да си каже мнението някой, който знае какво е да шиеш Хаед, затова нямам търпение да го покажа точно на Вас. Завърших го лятото и едвам устисках до сега да го пазя в тайна, за да е тематичен при настъпващите коледни празници. Качвам две снимки, за да видите размерите му и особено зелената рамка, макар,че май пак не се вижда добре, че е такава.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Ех, че хубава придобивка, да ти е честито гобленчето. Много е красиво и тематично. Чак ми замириса на бор, докато го гледах.
    Малко повече инфо, ако може - панама, бод и т.н.
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от СВЕТЛАНА Виж мнение
    Това е първият в живота ми завършен Хаед. Току-що е рамкиран. До сега аукаха и оукаха колежките ми, но друго си е да си каже мнението някой, който знае какво е да шиеш Хаед, затова нямам търпение да го покажа точно на Вас. Завърших го лятото и едвам устисках до сега да го пазя в тайна, за да е тематичен при настъпващите коледни празници. Качвам две снимки, за да видите размерите му и особено зелената рамка, макар,че май пак не се вижда добре, че е такава.
    Уау ,много хубав ,поздравления!!!

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от СВЕТЛАНА Виж мнение
    Това е първият в живота ми завършен Хаед. Току-що е рамкиран. До сега аукаха и оукаха колежките ми, но друго си е да си каже мнението някой, който знае какво е да шиеш Хаед, затова нямам търпение да го покажа точно на Вас. Завърших го лятото и едвам устисках до сега да го пазя в тайна, за да е тематичен при настъпващите коледни празници. Качвам две снимки, за да видите размерите му и особено зелената рамка, макар,че май пак не се вижда добре, че е такава.
    Жесток е! И без да съм шила гоблени на тази фирма само като съм чувала легендите за сложноста на изпълнение ми настръхват коситв! Поздравления!

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета открих снимка на гоблена, който шия /шием/ и не мога да не споделя с вас. Ето как ще изглежда нашият труд!10252085_697314263663405_5350448281738374597_n.jpg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •