Страница 96 от 105 ПърваПърва ... 46869495969798 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,426 до 1,440 от 1574
  1. #1426

    Подразбиране

    Неземна красота!Нина,колко време ти отне?

  2. #1427

    Подразбиране

    Здравей, близо 4 години ми отне за да стигна до този етап.Не шия нищо друго.

  3. #1428

    Подразбиране

    Много време,много труд,но предполагам ,че доставя огромно удоволствие при бродиране!Поздравления за избора ,за изпълнението и за търпението!

  4. #1429

    Подразбиране

    Мали цели 4години , колко си постоянна ,браво . Аз няма начин да не разнообразя , поздравления

  5. #1430

    Подразбиране

    Eто ново етапче - имам си вече почти цяло пиле, червени клони, ваза и малко хортензии
    Така като гледам ми остава 1/4 от гоблена само.


  6. #1431

    Подразбиране

    Нямам търпение да го вида завършен. Разкошен е!

  7. #1432

    Подразбиране

    Много е красив! Вече си на финалната права
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  8. #1433

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Галя. Виж мнение
    Добре но за да си поръчам може ли да ми дадете някакъв сайт от който да разгледам моделите а също така и цените.Благодаря!
    http://heavenandearthdesigns.com/ind...ndex&cPath=605. Галя виждам че и ти като мен проявяваш интерес за гоблените на Haed. Разрових се и ето какво намерих. Дано да ти свърши работа. На webside имат и показани безплатни гоблени ако ти харесат. Иначе можеш да си платиш за схемата и ключа и ще ти ги пратят на e-mail. Дано съм била полезна.
    Редактирано от dalen : 26.01.2015 в 02:06.

  9. #1434

    Подразбиране

    Поздравления за търпението ви , момичета! Хаед си е трудна и пипкава работа, но си струва .Успех до края!

  10. #1435

    Подразбиране

    Вещичка става много хубав.

  11. #1436

    Подразбиране

    Вещичка, това е най-бързо придвижващият се Хаед. Ти денонощно ли шиеш? Браво!

  12. #1437

    Подразбиране

    Благодаря ви, девойки, за милите думи!

    И не, не шия денонощно. Започнах го преди 1 година и месец-два. Лятото не го пипнах за около 2 месеца, че може и повече. През останалото време ми се е случвало по 2-3 седмици да го зарязвам. Понякога шия по 5-6 бода и това е. Самият гоблен има толкова много подобни цветове, че ако не сложа очилата и хич и няма да ги видя , та и затова когато налазя в някоя зона с една камара подобни цветове въобще не се и замислям и ги подкарвам с първия изпречил ми се под носа . Естествено гледам да си следвам схемата както му е редът, но понякога просто ми избиват балансите от хилядите единични бодчета с почти едни и същи нюанси... Та така де. Това е гобленът, който пък най-малко съм сядала да шия, докато другите, които са били и по-малки естествено, съм ги шила много по-бързо, защото си сядах на дупето за разлика от този...

  13. #1438

    Подразбиране

    А-а-а-а, само 1 година, не знам, не знам, сега вече съвсем ни засрами. Какво да кажа, дето от три години го влача моя?

  14. #1439

    Подразбиране

    Смятам да започна да шия това нещо на HAED. Някой дали може да сподели малко опит ако го е шил?!
    e831d4d0fc35c8660b1edbb5d5ea2cfc.image.225x400.jpg
    nikolay_mk@abv.bg

  15. #1440

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте момичета.Решила съм да започна този Хаед






    Показвам ви и част от схемата като въпросът ми е според нея как би трябвало да го шия 1:1 или 1:4? Ако го шия на българска разграфена панама означава ли това,че ще трябва да е 1:4 или да си взема неразграфена и да го шия 1:1? Според схемата е 400/600 бода. Надявам се да съм успяла да обясня добре,но ми е голям мерак и съм започнала да събирам конците.Благодаря предварително.

Страница 96 от 105 ПърваПърва ... 46869495969798 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •