Показване на 1 до 15 от 1574

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от _Veronika Виж мнение
    Много си харесах един гоблен с помощта на iliana67 се сдобих със схемата и съм много щастлива! Но искам да ви питам като шиете HAED, комлектован ли си го купувате или сами го комлетовате? Защото искам да събера малко повече информация преди да го почна. Отдолу на снимката го имат започнат но не съм го шила аз.
    Здрасти,готови комплектовки видях 4е има на ХАЕД в интернет на ето този сайт http://www.colray-crafts.com/ ,но мисля че щом имаш схемичка може и по евтино да излезе да си го комплектоваме тук,пък и знам ли в нашто БГ всичко ни е по-скъпичко?Май само Креиника се закупува от чужбина. Приятно шиене...........Ой Лариса ужасно е хубав.Мн Мн красив.А Котката е като ОТК внимателно следи работния процес-да не станат грешки.

  2. #2

    Подразбиране

    Сайта е мн добър, до сега не съм влизала. Благодаря ти, напълних си очите

    А за конците не съм много наясно пише,че всички са в DMC и има един перлен той ли ще е Креиника Не може ли да се замени с някой в BG, нямам представа как да си го набавя от чужбина
    Обаче сега поглеждам че доста присъства (въпросния цвят)и ако се замени може би няма да се получи очаквания ефект.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от _Veronika Виж мнение
    Сайта е мн добър, до сега не съм влизала. Благодаря ти, напълних си очите

    А за конците не съм много наясно пише,че всички са в DMC и има един перлен той ли ще е Креиника Не може ли да се замени с някой в BG, нямам представа как да си го набавя от чужбина
    Обаче сега поглеждам че доста присъства (въпросния цвят)и ако се замени може би няма да се получи очаквания ефект.
    Радвам се че ти помогнах,и че саита ти е харесал...,има мн написано за креиника във форумчето.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •