Страница 100 от 105 ПърваПърва ... 50909899100101102 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,486 до 1,500 от 1574
  1. #1486

    Подразбиране

    Еха колко си напреднала

  2. #1487

  3. #1488

    Подразбиране

    Искричка, много красиво се получава водата!

  4. #1489

    Подразбиране

    След година и половина инат и тормоз най-накрая го завърших Lovers на ХАЕД !

    Панама - 25 каунт, конци - DMC, гобленов бод, 524 на 363 бода.

    Обърках облака зад главата на момата: там където е бледорозово трябваше да е бледозелено и там, където е бледозелено, трябваше да е бледорозово. Ама нали съм шматка се заблях в един филм и се усетих едва когато бях го ушила вече. Не ми дреме и така си е прекрасен!

    И от моя страна добавих листа, клончета и зеленина (както ми дойде - в движение решавах къде да бода ) на мястото на голямото черно петно.

    Ето го в цялата му прелест:


  5. #1490

    Подразбиране

    Честито Вещичка!Удоволствие беше да следя процеса на този гоблен и се радвам заедно с теб ,че резултата оправда очакванията ! Прекрасен е наистина!

  6. #1491

    Подразбиране

    Прекрасен гоблен,Вещичка!Истинско удоволствие за окото

  7. #1492

    Подразбиране

    Страхотен е!Браво

  8. #1493

    Подразбиране

    Честит да ти е ! Последните бодове на един дъх си ги избоцкала

  9. #1494

    Подразбиране

    Честито!Великолепен гоблен1Поздравления1

  10. #1495

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета, за милите думи!

  11. #1496

    Подразбиране

    Вещичка, откога чакам финала! Великолепен е, струвало си е всеки един бод!
    А относно личното творчество, адмирации, аз не бих посмяла.

  12. #1497

  13. #1498

    Подразбиране

    Момичета намерих схеми на седемте смъртни гряха,иска ми се да започна някой от тях но не знам дали са сполучливи като разработки.Ако някой е шил някой от тях би ли изказал мнението си?Искам да знам дали въобще да се захващам изобщо.Благодаря Ви.

  14. #1499

    Подразбиране

    Вещичка, честито! Невероятен е! А относно творчеството ти направо нямам думи 6++! Много оригинално, БРАВО!
    P.S. Ако може временно да ми услужиш с твоята турбо игла

  15. #1500

    Подразбиране

    Реклама:
    Вещичка, чудесно си се справила! Честит да ти е новия гоблен! Всеки случай, направо ме изуми с твоите свободни съчинения. Убедена съм, че ако го беше оставила по оригиналната схема, нямаше да е по-хубав. Сега като си го представя в черно, чудя се как са го рисували така. Ама, разбира се,че твоята разработка е къде, къде по-добра с тези зелени листа и клонки. Няма и да разбереш, че нещо е променяно, ако не ни беше споделила преди време. Браво! Знам вече към кого да се обръщам, ако нещо в схемите не ми харесва, докара си ти беля на главата, ха-ха.

Страница 100 от 105 ПърваПърва ... 50909899100101102 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •