Показване на 1 до 15 от 1574

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djavka Виж мнение
    Знаете ли как мога да го поръчам по Интернет, но от български сайт?

    Пробвай от тук:

    http://www.goblenite.com/n_colors.html

  2. #2

    Подразбиране

    Крейник ли се поръчва тук, в нашия сайт?

  3. #3

    Подразбиране

    DMC E5200 съм намерила, но не знам как да си поръчам в България Крейник.
    А някой знае ли дали ефектът като шиеш с DMC е същия, или поне да е подобен? Метализираното чиле изглежда много симпатично - мени си цветовете на светлината и е по-твърдо.
    И нещо друго не мога да разбера - в линка, който си ми пратила, са дадени кълбета - те подобни на чилетата ли са, защото ми изглеждат по-дебели и много пресукани?

    djav@mail.bg
    моите гоблени: х-х-х

  4. #4

    Подразбиране

    В България Крейник не се продава!

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте момичета,нека и аз се присъединя към вас.В момента съм захванала "Вълшебна приказка" и ето това е резултата към момента.Все още събирам конците ама започнах с това което имам.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_73 Виж мнение
    Здравейте момичета,нека и аз се присъединя към вас.В момента съм захванала "Вълшебна приказка" и ето това е резултата към момента.Все още събирам конците ама започнах с това което имам.
    Нали е на Scot Gustafson гобленчето в оригиналния саит на HAED го има го има на снимка готов ушит редом до другата снимчица,ако разбира се не си го виждала вече.Страшно хубав става.Мн мн сложничък,ама страшен резултат!Мн е хубав.

  7. #7

    Подразбиране

    leti_73, очаква те един дълъг, но интересен период!

    Ще му се радваш на гоблена, ще ме се ядосваш, ще му се заканваш, но няма да го оставиш, докато не го ушиеш!

    И тогава ще настъпи радостта от положеният труд! Резултатът ще бъде блесящ!

    Направи една тема в етапите, за да ти се радваме!

  8. #8

    Подразбиране

    Момичета благодаря ви за окуражаващите думи
    kaliopso на James Christensen е.Не бях го виждала готов но благодарение на теб надникнах в сайта на HAED и ме заплени ще повече.
    TDK благодаря ти за думите,когато му се ядосам ще прочитам този ти пост и ще продължавам напред.А за темата в етапите тъй като съм новичка не съм много наясно и ще съм ти благодарна ако ме просветлиш малко.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •