Страница 12 от 105 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 1574
  1. #166

    Подразбиране

    за крейника вече не мога да ти дам съвет защото не съм шила с него но някой друг ще ти каже а ако имаш опасения дали ще прозира просто си вземи бяла неразграфена и сама си я разграфи с моливче или от тези специалните маркери които после се перат без притеснения а дали се шият с кръстчета не знам знам само че рускините ги шият с кръстчета а май ние българките само с гобленов бод или поне тези които съм виждала аз непремено да показваш

  2. #167

    Подразбиране

    vvvitality, и аз да се включа в напътствията.

    Моите две феички, а и сега пазителката ги ших на българска нормална, разграфена панама. Не се страхувай за цвета - идеално покрива жълтите линии.
    Шие се 1:1, с две нишки. разбра за промушването на конеца.
    Не се страхувай от "ефекта на китеника" - като се изпере и изглади, почти не личи.
    А като се сложи в рамка, никой не ти гледа гърба на гоблена!
    А за Крейника - ших го с една нишка. Пробвах малко с две и никак не ми хареса. Много се натрупва конеца. А и в двете феички има доста Крейник!
    Виж ги тук готови http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2997&page=3
    УСПЕХ и показвай!!!

  3. #168

    Подразбиране

    vivi,пoздравления за страхотния гоблен,който си започнала.Сигурна съм че резултата ще е невероятенУспех

  4. #169

    Подразбиране

    Благодаря много на irena_gemini и TDK за напътствията. Много са ми от полза няколко думи казани от хора, които имат опит.

    TDK - твоите феички вече ги бях виждала - разкошни са!!! И как бляскат само - красота!!! Наистина разграфената панама не прозира изобщо, а те са с доста светлички конци. Ох, вече малко ми дойде кураж. Надписала съм си квадратчетата на панамата и като гледам колко е голям свят ми се завива..... Това ми е първия наистина голям гоблен, ама няма да се откажа за нищо на света. Някои конци ги имам, ще си поръчам и останалите и като дойдат ще го атакувам. Като се заформи нещичко ще се похваля обезателно

    Още веднъж - МНОГО БЛАГОДАРЯ !

  5. #170

    Подразбиране

    непремено да покажеш колкото и малко да е

  6. #171

    Подразбиране

    Здравейте! Най сетне и аз се реших да покажа моя HAED ето докъде съм стигнала за 1 година
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 88.jpg‎ (65.1 KB, 382 показвания)
    • Тип на файла: jpg 23.jpg‎ (27.4 KB, 163 показвания)

  7. #172

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от LENKA Виж мнение
    Здравейте! Най сетне и аз се реших да покажа моя HAED ето докъде съм стигнала за 1 година
    Невероятно красив гоблен.Поздравления

  8. #173

    Подразбиране

    Уау! Страхотен е! Невероятен! Обожавам и графики и HAED!

  9. #174

    Подразбиране

    Каква красота....Докато започна и аз моята "Зимна фея " ще се радвам на вашите красоти.

  10. #175

    Подразбиране

    Lenka, направо е невероятен! А моите два си седят в един ъгъл и си чакат, чакат... Дано по Нова година ми остане повечко време, та да има и за тях.
    Продължавай смело

    djav@mail.bg
    моите гоблени: х-х-х

  11. #176

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от LENKA Виж мнение
    Здравейте! Най сетне и аз се реших да покажа моя HAED ето докъде съм стигнала за 1 година

    на тебе. То почти не останало за шиене. Ще чакаме да го видим в готовите в рамка.
    nikolay_mk@abv.bg

  12. #177

  13. #178

    Подразбиране

    Lenka, браво - истинска приказка е този гоблен и си заслужава труда

  14. #179

    Подразбиране

    Ленка, голяма красота е този Хаед! И с какви внушителни размери!

  15. #180

    Подразбиране hi

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Rossko Виж мнение
    Ленка, голяма красота е този Хаед! И с какви внушителни размери!

    mn e hubav! obojavam grafikite

Страница 12 от 105 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •