Страница 13 от 98 ПърваПърва ... 311121314152363 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 1574

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galja Виж мнение
    Искам и аз да се присъединя към вас!
    Имам две неща които искам да започна,незнам дали не е мазохистко и двете да се шият едновременно,но ще пробвам.Така или иначе искам да ги имам.
    Първо се замислих за фиечката дали да не я почна на цветна панама,но реших преди това да се допитам до вашето мнение.Мисля че ще стане също много красива ако е на цветена панама.
    За сега съм събрала конците и на двата гоблена,но по Коледа като си купя разграфина панама от Бг. ще започна и Снежната кралица.
    При първо напредване ще си открия и аз тема за да ви показвам напедъка.Мисля,че ще успея с тях.Един HAED не е по инат от мен
    Моля само ако някой е ушил вече един от двата гоблена, да сподели с мен резултат,та да знам и аз какво да очаквам.
    Да се надявам ,че и схемите са ми сполучливи,че съм ги теглила от нета.
    Ших феята и мога да ти кажа, че резултата си заслужава труда. За втория гоблен нищо не мога да кажа. Който и от двата да избереш ти желая успех

  2. #2

    Подразбиране

    Щом си добила смелост да се захванеш с HAED давай смело, за първия вече получи отзиви, за втория мисля, че се казваше Духът на зимата мисля, че някой във форума показваше етапи (вече не помня кое от момичетата) - бяха сполучливи, освен това го видях ушит в руския форум също беше сполучлив, но цветовете не бяха много наситени, защото беше шит на 14-и каунт с две нишки на кръстче и нещо прозираше и въпреки това беше великолепен

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    Аз шия Духът на зимата. На мен лично страшно много ми харесва, но е и голямо изпитание. Това е моят резултат, ако ти харесва, го започни. Лично аз не съжалявам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте на всички .От доста време гледам този гоблен и все не смея да го започна, не мога да повярвам че ще стане толкова хубав колкото е на картинката. Не съм го виждала тук, но мисля че е на хеад .Струва ми се доста труден, но това не ме плаши- аз също съм мазохист учих се да шия на 'Мостар' .Искам да попитам някой дали го е виждал ушит ?

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте .Iskra гоблена е станал страхотен .
    Искам да попитам djavka какво стана с нейното момиче сред вълните пооправи ли се или все още си е мургавичка че и моето момиче май е негърканарочно започнах от лицето и незнам дали да продължавам, а толкова много ми харесва... djavkaмоляте ако не те затруднявам ,сложи снимка до къде си стигнала.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от idzs Виж мнение
    Здравейте .Iskra гоблена е станал страхотен .
    Искам да попитам djavka какво стана с нейното момиче сред вълните пооправи ли се или все още си е мургавичка че и моето момиче май е негърканарочно започнах от лицето и незнам дали да продължавам, а толкова много ми харесва... djavkaмоляте ако не те затруднявам ,сложи снимка до къде си стигнала.
    Още утре ще сложа снимка, но не съм шила по него повече от три месеца, така че напредъкът ми е направо нищожен.
    А относно River Genesis на Jonathan Bowser, който си показала, го има в два варианта - на HAED и на Rogoblen. Аз също съм му хвърлила око, но да си призная честно, май ще го шия по схемата на Рогоблен.

    djav@mail.bg
    моите гоблени: х-х-х

  8. #8

    Подразбиране

    браво на всички които са се захванали с Хаед, Искра, Ленка , Виви, Мареха
    доколкото съм виждала доста готови техни неща по разни форуми, мога да кажа следното - черно-белите са им доста сполучливи може да се каже направо както е картинката, в цветните има някои проблеми , особено в лицата - стават по -тъмни, затова ако можете да си направите част от схемата - най-вече лицето в РМ може да видите как ще се получи преди да сте почнали да бродирате,
    ако не можете да пренабирате в РМ , помолете някой, който може
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  9. #9

    Подразбиране

    момичета ето и следващия етап
    извинявайте за лошата снимка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране HAED

    Ч.Н.Г ПОКАЗВАМ И ТУК МОЯ ГОБЛЕН ЗА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА ТАЗИ ФИРМА

  11. #11

    Подразбиране

    Ч.Н.Г....с малко закъснение...Много здраве,любов и по вече време да ви остава за гобленчетата ви...
    Айде и аз да ви се фръцна с мойто начинание..
    До тук го докарах за 3 дни...,но малко се притеснявам дали е читава схемата,та ще карам до някъде и после ще се разбере.Стискайте ми палци,че иначе ще се ако нещо се бъгне..Иначе ей това трябва да се получи!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    все пак не можах да издържа на изкушението и съм си харесала поне 6 техни творби, в скоро време ще започна една от тях
    имам въпрос, някой шил ли е Хаед на по-едра панама, например Аида 16, в техните схеми пише да се ползва Linen 25, но модела които съм харесала е малък и ще се получи като картичка, като ще си бодем очите поне да има нещо което да се вижда с просто око а не под микроскоп
    от друга страна пък няма ли да се изгуби изяществото на Хаед на едрата панама
    двоумя се и ще ми е интересно да чуя вашето мнение
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от viking Виж мнение
    все пак не можах да издържа на изкушението и съм си харесала поне 6 техни творби, в скоро време ще започна една от тях
    имам въпрос, някой шил ли е Хаед на по-едра панама, например Аида 16, в техните схеми пише да се ползва Linen 25, но модела които съм харесала е малък и ще се получи като картичка, като ще си бодем очите поне да има нещо което да се вижда с просто око а не под микроскоп
    от друга страна пък няма ли да се изгуби изяществото на Хаед на едрата панама
    двоумя се и ще ми е интересно да чуя вашето мнение

    ШИЙ ГО НА КРЪСТЧЕТА А НЕ НА ГОБЛЕНОВ БОД.. НЯМА ДА ИЗГУБИ ИЗЯЩЕСТВОТО..

  14. #14

    Подразбиране Айде и аз в кюпа

    Здравейте всички.
    Много харесвам гоблените на ХАЕД.
    Първия път се престраших с едно мини гобленче, обаче го уших 1:4 и се получи много грубо. Честно казано малко се разочаровах. Добре че сте вие да ми върнете вярата
    Сега съм почнала Unicorn garden (Ruth Sanderson). Шия го 1:1 и се получава великолепно според мен.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Поздравления за всички любителки на HAED. Не знам дали е от схемите или от мерака, с който ги шием, но се получават страхотни неща.
    Сега и аз да се похваля докъде стигнах -
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    vd

Страница 13 от 98 ПърваПърва ... 311121314152363 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •