Страница 14 от 105 ПърваПърва ... 412131415162464 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 1574
  1. #196

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от idzs Виж мнение
    Здравейте .Iskra гоблена е станал страхотен .
    Искам да попитам djavka какво стана с нейното момиче сред вълните пооправи ли се или все още си е мургавичка че и моето момиче май е негърканарочно започнах от лицето и незнам дали да продължавам, а толкова много ми харесва... djavkaмоляте ако не те затруднявам ,сложи снимка до къде си стигнала.
    Още утре ще сложа снимка, но не съм шила по него повече от три месеца, така че напредъкът ми е направо нищожен.
    А относно River Genesis на Jonathan Bowser, който си показала, го има в два варианта - на HAED и на Rogoblen. Аз също съм му хвърлила око, но да си призная честно, май ще го шия по схемата на Рогоблен.

    djav@mail.bg
    моите гоблени: х-х-х

  2. #197

    Подразбиране

    браво на всички които са се захванали с Хаед, Искра, Ленка , Виви, Мареха
    доколкото съм виждала доста готови техни неща по разни форуми, мога да кажа следното - черно-белите са им доста сполучливи може да се каже направо както е картинката, в цветните има някои проблеми , особено в лицата - стават по -тъмни, затова ако можете да си направите част от схемата - най-вече лицето в РМ може да видите как ще се получи преди да сте почнали да бродирате,
    ако не можете да пренабирате в РМ , помолете някой, който може
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  3. #198

    Подразбиране

    момичета ето и следващия етап
    извинявайте за лошата снимка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #199

    Подразбиране HAED

    Ч.Н.Г ПОКАЗВАМ И ТУК МОЯ ГОБЛЕН ЗА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА ТАЗИ ФИРМА

  5. #200

    Подразбиране

    Ч.Н.Г....с малко закъснение...Много здраве,любов и по вече време да ви остава за гобленчетата ви...
    Айде и аз да ви се фръцна с мойто начинание..
    До тук го докарах за 3 дни...,но малко се притеснявам дали е читава схемата,та ще карам до някъде и после ще се разбере.Стискайте ми палци,че иначе ще се ако нещо се бъгне..Иначе ей това трябва да се получи!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #201

    Подразбиране

    Поздравления за всички любителки на HAED. Не знам дали е от схемите или от мерака, с който ги шием, но се получават страхотни неща.
    Сега и аз да се похваля докъде стигнах -
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    vd

  7. #202

    Подразбиране

    TDK, благодаря ти, че ми отвори очите. Просто бях минала покрай този форум и не го бях отваряла. Гледам, гледам и цъкам с език и се радвам на тази красота - но се питам - къде съм тръгнала към "А" група, като не мога вече да шия 1:1. Незнам, ако го шия 1:4 едрия вилеров бод на по ситна панама, какво ще излезе????

  8. #203

    Подразбиране

    Здравейте!
    Пленена съм от изяществото,което сътворяват Вашите ръце!
    Искам да Ви покажа тези два гоблена, които уших по схеми на "Галерия бродерия" и мисля, че резултатът е приличен /вторият сега го завършвам/.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #204

    Подразбиране

    все пак не можах да издържа на изкушението и съм си харесала поне 6 техни творби, в скоро време ще започна една от тях
    имам въпрос, някой шил ли е Хаед на по-едра панама, например Аида 16, в техните схеми пише да се ползва Linen 25, но модела които съм харесала е малък и ще се получи като картичка, като ще си бодем очите поне да има нещо което да се вижда с просто око а не под микроскоп
    от друга страна пък няма ли да се изгуби изяществото на Хаед на едрата панама
    двоумя се и ще ми е интересно да чуя вашето мнение
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  10. #205

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от viking Виж мнение
    все пак не можах да издържа на изкушението и съм си харесала поне 6 техни творби, в скоро време ще започна една от тях
    имам въпрос, някой шил ли е Хаед на по-едра панама, например Аида 16, в техните схеми пише да се ползва Linen 25, но модела които съм харесала е малък и ще се получи като картичка, като ще си бодем очите поне да има нещо което да се вижда с просто око а не под микроскоп
    от друга страна пък няма ли да се изгуби изяществото на Хаед на едрата панама
    двоумя се и ще ми е интересно да чуя вашето мнение

    ШИЙ ГО НА КРЪСТЧЕТА А НЕ НА ГОБЛЕНОВ БОД.. НЯМА ДА ИЗГУБИ ИЗЯЩЕСТВОТО..

  11. #206

    Подразбиране Айде и аз в кюпа

    Здравейте всички.
    Много харесвам гоблените на ХАЕД.
    Първия път се престраших с едно мини гобленче, обаче го уших 1:4 и се получи много грубо. Честно казано малко се разочаровах. Добре че сте вие да ми върнете вярата
    Сега съм почнала Unicorn garden (Ruth Sanderson). Шия го 1:1 и се получава великолепно според мен.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #207

    Подразбиране

    Момичета,моля за съвет.Прикачвам част от това което съм ушила до сега.Притеснява ме това,че панамата ми е малко рехава и като шия нещо ми се изкривява, точно на чертата се вижда.Моля на някой ако му се е случвало същото,нека ми каже как изглежда крайния резултат.Да не стане дака да шия феичка с крилца,а накрая да се получи изроден дявол с подобие на крилца,че направо ще се
    Благодаря предварително и
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #208

    Подразбиране

    Според мен трябва да се започне по-стегната панама. Мисля си, че даже и с гергеф пак ще се изкреви крайният образ. Ти си решаваш. По-добре още сега, отколкото по-късно и да съжаляваш.
    nikolay_mk@abv.bg

  14. #209

    Подразбиране

    Здр Според мен трябва да се опиташ да не шиеш много стегнато Поне при мен подеиства А ако не шиеш стегнато по добре смени панамата за да не прозира и после когато го сложиш в рамка
    Да се ядосваш,значи да наказваш себе си за грешките на другите!!!
    __________________________________________________ _________
    Някои хора са твърде изморени, за да ви дарят с усмивка. Дарете ги вие с вашата, защото най-много се нуждае от нея този, който я няма!

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    galja, вярно, че е изкривен! Но на толкова малко ушите не е редно.
    На мен също много ми се изкриява, но когато съм ушила по-голямо пространство!

    По-добре смени панамата, още си в началото! Да не се ядосваш после!

    ПП. Току-що публикувах етап на моята "Пазителка" - http://www.goblenite.org/showthread....050#post253050

    Виж колко се е изкривила, но вече съм ушила 2/3 от гоблена!

Страница 14 от 105 ПърваПърва ... 412131415162464 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •