Страница 16 от 105 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследенПоследен
Показване на 226 до 240 от 1574
  1. #226

    Post

    Поздравления за това красиво драконче

  2. #227

    Подразбиране

    , викинг. Прекрасно драконче.

  3. #228

    Подразбиране

    viking ЩЕ БЛЕСТИ ДРАКОНЧЕТО..

  4. #229

    Подразбиране

    viking , дракончето става много хубаво

  5. #230

    Подразбиране помощ

    Здравейте момичета,не знам как го правя тоя номер ,но в пост 424 ви показах за проблема ми с изкривяването на панамата още в началото на шиенето.Сега го започнах отначало и на българска неразграфена панама,която е сравнително стегната и твърда,но май започва да се получава същото изкривяване.М/у 8 и 9-то квадрадче,грешката е моя,начертах линията малко изкривено,но при другите е право начертанаПросто не знам къде грешаОпитах и с гергеф,но ми е неудобно да шия с него.Моля някой да ми каже дали си заслужава да продължа или просто нямам късмета да си ушия тая красота.За пръв път ми върви толкова каръшки....изкривявала се е панамат,но към края вече,а не в самото начало...
    Не искам да го захвърлям пак след 3-дневния ми труд
    Премам всякакви съвети,
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #231

    Подразбиране

    galja, миличка... да ти кажа честно.... изобщо не виждам за какъв проблем говориш.... супер си е!

  7. #232

    Подразбиране

    Galja и аз не виждам къде се изкривява. Всъщност според мен е допустимо това изкривяване, тъй като бодът е гобленов и малко или много се получава изместване на панамата. Въпреки това обаче ако мислиш, че ще се изкриви още повече те съветвам да си вземеш разграфена панама и като го завършиш да си му сложиш един хубав фон и няма нищо да личи.
    nikolay_mk@abv.bg

  8. #233

    Подразбиране

    Аз уших тази фея и те съветвам да не я започваш на разграфена панама - крилата са прозрачни и ще се виждат чертите от плата. Моята е на българска бяла неразграфена панама, ших я на кръстчета и се получи перфектно. В момента я шие една моя колежка, с гобленов бод е и има изкривяване, но тя се надява след изпирането и поставянето в рамка да се оправи.
    Красотата на феята заслужава нервите който ще "потрошиш" по нея. Успех

  9. #234

    Подразбиране

    Едно ръкавче и от мен Не съм се паказвала скоро. Напредвам бавно и славно. Снимката е малко тъмна, но мисля че гоблена се получава добре.
    Познайте дупчиците по гоблена какво чакат- прословутия крейник естествено, който така и не разбарх как да поръчам, но има време до края на гоблена
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #235

    Подразбиране

    Здравейте и от мен, още един ценител на ХАЕД
    Вече и аз мога да се похваля, че шия гоблен на тази фирма. Много харесвам техните гоблени веднъж заради съвременните модели, втори път заради добрия резултат, надявам се и при мен да е такъв Все още не съм си взела всички конци, защото иска първо да пробвам как става и тогава да се гмурна напълно Надявам се скоро да мога да се похваля с по-голям напредък
    Редактирано от _Veronika : 16.03.2010 в 21:35.

  11. #236

    Подразбиране

    Уф,ето за една седмица до къде я докарах по време на съня на моео синче.Нова панама,но стар проблемкриви се!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #237

    Подразбиране

    Е,продължавам,защото стигнах доста далеч,а като оригинал да го шия,немога защото нямам 25 каунтова панама ,а и ...бе тия кръстчета нещо не са ми на сърце за толкова голямо нещо....ще го мисля после като свърша.Че нещо и крейника ми се бави,защото го връщах един път.Бяха ми пратили #4,032 но той едни дебел и груб и беше 10метра.А на мен ми трябва тоя който е 50 м на ролка.Абе перипети с тоя гоблен само...но дано накрая не се ако нещо се поизкриви много....
    За всички вас които ми помагате...

  13. #238

    Подразбиране

    galja, какъв е този Крейник от 50 метра? По различен ли е?
    Аз до сега съм шила с #4,032 10 метров и той е на ролка! И съм го шила с конец от 1 кат!

  14. #239

    Подразбиране

    И мен ме интерасува крейника. Сподели с нас, ама мен ме интерасува също от къде го поръчваш, колко струва и как става плащането
    И на мен ми предстои да се сдобия с него за моето гобленче
    Да кажа, че и на мен много ми се криви, но аз не се притеснявам от това, шия без гергеф и до сега всичко което съм шила се криви, така че по-смело.

    Мен нещо друго ме притеснява, имам само сини цветове (сега покрай почивните дни няма от къде да си купя) и не ми харесва как се получава за сега, много са тъмни. Но все пак не знам как ще е като включа повече цветове
    Редактирано от _Veronika : 16.03.2010 в 21:35.

  15. #240

    Подразбиране

    Реклама:
    Крейника си го порйчвам от ибей...и плащам по банков път
    Редактирано от galja : 03.03.2009 в 16:45.

Страница 16 от 105 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •