Страница 21 от 105 ПърваПърва ... 1119202122233171 ... ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 1574
  1. #301

    Подразбиране :)

    fogis и на мен много ми хареса Има ли крейник в конците? Аз бях харесала един чернобял, но имаше крейник и се отказах....

  2. #302

    Подразбиране

    cherrylady в гоблена няма крейник.За сега гоблена върви леко но се оказа че в Ямбол няма дмс 415 и голямо броене пада.Замислям се да си поръчам по интернет.Като понапредна ще показвам.

  3. #303

    Подразбиране

    Действително имаше проблем с 415, защото аз и в София не можех да го открия дълго време, и ми казаха че нямали доставка на този цвят. Не знам от къде си, но може би при теб зареждат по-рядко конци и още не е дошъл, но все пак си го има

  4. #304

    Подразбиране :)

    Да се похваля и аз до къде съм стигнала
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #305

    Подразбиране :)

    Това е долният ляв ъгъл Снимката май не е достатъчно добра, но е с телефон. по - нататък ще снимам с фотоапарат и пак ще ви покажа

  6. #306

    Подразбиране

    НАПРЕД cherrylady! МНOГО Е ХУБАВО

  7. #307

    Подразбиране :)

    Благодаря за подкрепата и искам пак специално да благодаря на kara52, която ми помогна да реша как да го шия и ми намери панама Искрени благодарности

  8. #308

    Подразбиране

    Доста трудничък се оказва този гоблен, но съм сигурна, че ти ще се справиш. Силуета на картинката започва да се очертава, ще наблюдавам с интерес процесите ти. А аз нищо особенно не съм свършила, нали затова сме тук, за да си помагаме и подкрепяме, като едно голямо семейство в което понякога се появяват бариери, но с общи усилия се преодоляват. Дерзай момиче и успех.

  9. #309

    Подразбиране

    Лелееее ама ти нещо по-трудничко не можа ли да си избереш .Ами освен да те поздравя с добре дошла в клуба на мазохистките .От това което си показала се вижда че наистина гоблена е труден,но пък ти се справяш чудесно .Май ми се стори че с кръстат бод го шиеш нали?Така ще ти е още по-трудно (в смисъл по-бавно става),но пък карайният ефект си заслужава.Стават много по красиви.Е тъй де като ще е гарга да е рошава .Браво,смело напред,ние сме с теб.

  10. #310

    Подразбиране :idea:

    Да, с кръстат бод го шия За първи път шия с такъв бод, но ми се струва, че е по - лесно от 1:1. Правя сравнение с един дизайнерки гоблен, който бях шила - 60 цвята 1:1. Доста се бях изнервила А сега панамата е по - едра, личи къде не е запълнено и засега ми е доста приятно

  11. #311

    Подразбиране

    Поздравления за куража да се захванеш с такъв труден гоблен, ще следя с интерес етапите ти!

  12. #312

    Подразбиране

    Гоблена е прекрасен. Ще следя етапите ти.

  13. #313

    Подразбиране напред и все напред :)

    Ето до къде съм стигнала с моя гоблен става бавно, но мн. му се радвам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #314

    Подразбиране

    мисля че започва много обещаващо
    обичам красивите неща

  15. #315

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от cherrylady Виж мнение
    Ето до къде съм стигнала с моя гоблен става бавно, но мн. му се радвам
    Прекрасен модел си избрала!
    За жалост става бавно, но резултатът е прекрасен!

Страница 21 от 105 ПърваПърва ... 1119202122233171 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •