Страница 22 от 105 ПърваПърва ... 1220212223243272 ... ПоследенПоследен
Показване на 316 до 330 от 1574
  1. #316

    Подразбиране

    Малко етапи и готови Хаед
    http://www.facebook.com/photo_search...user=&view=all
    Да се ядосваш,значи да наказваш себе си за грешките на другите!!!
    __________________________________________________ _________
    Някои хора са твърде изморени, за да ви дарят с усмивка. Дарете ги вие с вашата, защото най-много се нуждае от нея този, който я няма!

  2. #317

    Подразбиране

    Ели, разгледах снимките, но ми се стори че не видях етапче от твоите балеринки, до къде стигна с тях?!

  3. #318

    Post Въпрос

    Здравейте мили момичета понеже и аз ставам една от Мазохистките искам да попитам намерих панама 25 каунт но Лагуна неразграфена дали става за тези гоблени или по добре да си взема обикновенна българска разграфена .Защото из руските форуми видях че шият някой момичета на Лагуна мерси предварително дайте съвет .Става въпрос за този модел
    Редактирано от shebek1733 : 12.05.2009 в 10:49.

  4. #319

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от shebek1733 Виж мнение
    Здравейте мили момичета понеже и аз ставам една от Мазохистките искам да попитам намерих панама 25 каунт но Лагуна неразграфена дали става за тези гоблени или по добре да си взема обикновенна българска разграфена .Защото из руските форуми видях че шият някой момичета на Лагуна мерси предварително дайте съвет
    Миличка точно такава трябва да е панамата ший смело и да показваш

  5. #320

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от shebek1733 Виж мнение
    Здравейте мили момичета понеже и аз ставам една от Мазохистките искам да попитам намерих панама 25 каунт но Лагуна неразграфена дали става за тези гоблени или по добре да си взема обикновенна българска разграфена .Защото из руските форуми видях че шият някой момичета на Лагуна мерси предварително дайте съвет .Става въпрос за този модел

    понеже моделът който си избрала има доста Крейник, а той е прозрачен, на разграфената панама ще се виждат чертите, 25 Лугана е добре
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  6. #321

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cherrylady Виж мнение
    Ето до къде съм стигнала с моя гоблен става бавно, но мн. му се радвам
    Поздравявам те за страхотния изборУбедена съм че ще стане много красив,а и ти се справяш много,много добре

  7. #322

    Подразбиране

    Избора ти е страхотен ,ще чакаме развитие.

  8. #323

    Подразбиране

    Ето една картинка от мен.Малко над 50 цвята,на Линда Рейвънскрофт,на гобленова панама-голяма грешка-поне за мен,Аида 16 ми се вижда най-добър избор.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #324

    Подразбиране

    Много по-сполучливо от картинката се получава. Като нарисувано !
    Продължавай смело напред!

  10. #325

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kaliopso Виж мнение
    Ето една картинка от мен.Малко над 50 цвята,на Линда Рейвънскрофт,на гобленова панама-голяма грешка-поне за мен,Аида 16 ми се вижда най-добър избор.
    Zashto i kide e greshkata? Mnogo e spoluchlivo, az ne zabeliazah nikakiv problem..

  11. #326

    Подразбиране

    Иаз не виждам грешка-напротив харесва ми много,както ивсички гоблени в тази тема
    може би имаш в предвид че се получава по сбито ли?На снимката наистина изглежда перфектно

  12. #327

    Подразбиране

    Просто е идеално доколкото виждам.Какво не ти харесва?

  13. #328

    Подразбиране

    И според мен се пиолучава фантастично.

  14. #329

    Подразбиране

    Красота
    Показвай честичко да му се наслаждаваме.

  15. #330

    Подразбиране

    Реклама:
    Резултатът е много красив и сполучлив!
    Не забелязвам никаква грешка в избора!

Страница 22 от 105 ПърваПърва ... 1220212223243272 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •