Страница 3 от 98 ПърваПърва 123451353 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 1574

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Нарочно избрах първия си HAED да е с по- малко на брой конци, шиенето му е почивка ( като изключим самите фигури - доста единични бодчета ), подготвила съм си конците и на The Passing, но той ще почака. Да си призная сега сум се захванала с кончетата на Дименшънс, но скоро ще продължа с феичката.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tetty71 Виж мнение
    Нарочно избрах първия си HAED да е с по- малко на брой конци, шиенето му е почивка ( като изключим самите фигури - доста единични бодчета ), подготвила съм си конците и на The Passing, но той ще почака. Да си призная сега сум се захванала с кончетата на Дименшънс, но скоро ще продължа с феичката.
    Господи каква перфектна красота мн красиво ти става 4удесен избор.И страшно добре ушито.Мн мн ми харесва.Бравос!

  3. #3

    Подразбиране

    Получава се наистина великолепно. имаш от мен.
    А я да ви питам, наумил съм си да започна ето това нещо, според вас дали да го почвам въобще или да се отказвам още преди да съм го започнал.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    nikolay_mk@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Дотук стигнах и благодаря на всички за подкрепата. Мисля, че ако ви нямаше гоблена щеше да е замотан в някое чекмедже
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    wupreki 4e se vklu4wam s meseci zakusnenie vse pak i az sum na mnenie 4e e prekraseh

  6. #6

    Подразбиране

    Да покажа почти готовата феичка...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    И аз започнах да шия един от тези прекрасни гоблени,но нещо не съм много сигурна че се получава това което трябва да бъде

    Е вярно е ,че съм съвсем в началото ,но много бавно се шият ...........
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Може ли да ми кажете как се нарича гоблена който шиете и как мога да си го поръчам?Благодаря!

  9. #9

    Подразбиране

    Да покажа и аз до къде го докарах. Много единични бодчета, но си заслужава!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте момичета - Xеадки, от известно време гледам творбите ви и ми се ще да намеря отговор на един въпрос.
    Преди време се бях запалила по гоблените на GoldenKite и разгледах доста процеси на гоблени при руските ни колежки. Сега немога да преценя какви са предимствата и недостатъците на тези фирми , по какво се различават- технически. Ясно е че след като сте предпочели гоблени на Head то те ви харесват повече , но защо?
    alunagalia@libero.it



  11. #11

    Подразбиране

    GoldynKite ми се струват по-трудни и с повече конци. Бях си избрала един, но беше с 200 цвята и беше огромен - веднага се отказах! А иначе.... според мен всеки шие този гоблен, който картинката му харесва, а HAED са с много интересни картини с феи и други фантастични същества, по-различни са от разпространените гоблени с пейзажи, животни и портрети. Всичките са доста оригинални!

  12. #12

    Подразбиране

    Намерих из интернет този ушит гоблен на HAED и реших да ви го покажа.

    НЕ е ушит от мен..... !!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    Аз имам едно питане по повод техниката на шиене - всички споделяте, че се шие 1:1 , но аз съм хвърлила око на една красота, дето си я представям внушителна и огромна - ама при 1:4 ... Някъде се разискваше темата за големи гоблени, подходящи за хола и ето този аз си го представям така. Обаче! Дали изобщо е подходящо да го правя 1:4 , защото е възможно да разваля ефекта от фината и прецизно направена картина ... Моля ви, тези дето имате опит с шиенето на ХАЕД - кажете някой пробвал ли е 1:4 ?

    Ето за този става въпрос
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Lucy, аз нямам опит в HAED, но според мен и без това гоблените им са огромни.... 1:1 е най-добрият вариянт мисля..... Обаче съм виждала и гоблени на HAED ушити с кръстчета.... така, че ако искаш да станат по-големи - направи ги с кръстчета..... Според мен 1:4 винаги става грубичко.....

    Аз сега съм си поръчала конците на една графика на HAED и като пристигнат към края на седмицата ще го започна.... Но на моя гоблен не се шие фона. Купих си ситна бяла панама и мисля да го шия с гобленов бод 1:1

    Ето го моя избор:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    А успоредно с него мисля да шия и това. Голям ентусиаст съм... 2 HAED-a едновременно!
    След дъло чудене - реших - започвам ги и който когато го свърша....(ако свърша някой изобщо)
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 3 от 98 ПърваПърва 123451353 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •