Страница 4 от 105 ПърваПърва ... 234561454104 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 1574
  1. #46

    Подразбиране

    Я кажи колко голям излиза - гледам , че на разграфена панама го правиш, дай направо броя на квадратчетата
    Иначе ти се възхищавам и благородно ти завиждам ! Аз бих си ушила ето само това - и пак ще е истинско бижу!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #47

    Подразбиране

    ширината е 23 квадратчета , а височината - 30 квадратчета .......поне за мене това е голямо предизвикателство да го ушия като се има напредвид ,че до преди това съм шила само един гоблен с размери около 5 на 5 квадратчета ......ама и аз съм една оптимиска

  3. #48

    Подразбиране

    Ооо, я не му се плаши - прави като мене : представяй си гоблена като сбор от 5-6 по-малки и ще ти олеква на сърцето Вместо да си викаш "Ох, до половината я докарах" си казвай " Я, ами че аз съм направила 3 гобленчета вече ... "

  4. #49

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lucy Виж мнение
    Ооо, я не му се плаши - прави като мене : представяй си гоблена като сбор от 5-6 по-малки и ще ти олеква на сърцето Вместо да си викаш "Ох, до половината я докарах" си казвай " Я, ами че аз съм направила 3 гобленчета вече ... "
    много готино , и аз ще си викам така.......страшно оригинално

  5. #50

    Подразбиране

    Какво ти оригинално, това си е самата истина !
    Виждаш ли си водните лилии горе - е, аз ще ги направя като самостоятелен гоблен, а при теб те са част от цялото, при това не малка . Видя ли , вече си имаш един готов гоблен, просто е свързан с още няколко !!!!

  6. #51

    Подразбиране

    vili80bg, да ти кажа честно..... Много внимателно си избрах давата HAED-a (изнамерих най-лесните схеми). А започвам два само да не ми писне от цветовата гама (синьото на единия и сивото на другия). Само дето незнам дали и кога ще завърша някой от тях!

    Обаче, ти си си избрала едни от най-трудните на HAED гоблени. За тях никога не бих се престрашила, така че, имаш искренното ми възхищение! Продължавай смело!

  7. #52

    Подразбиране

    Мога само да се възхищавам на всички вас които сте се захванали със тези трудни гоблени
    Вили,а за твоя само не разбрах с колко цвята е

  8. #53

    Подразбиране

    GILDA ами така като ги броя излиза, че са 89 цвята ..........нещо много ми се струват

  9. #54

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vili80bg Виж мнение
    GILDA ами така като ги броя излиза, че са 89 цвята ..........нещо много ми се струват
    Леле! С тези гоблени сте като жени-войни
    Как се оправята с толкова много конци? Че то си е борба!
    Очите му залепват на човек в тази тема!

  10. #55

    Thumbs up

    Цитат Първоначално написано от vili80bg Виж мнение
    rostso графиката наистина е чудесна , браво за избора ........... но аз не бих се справила с два гоблена HAED едновременно , затова приеми мойте поздравления

    Zlateva13 много хубаво и нежно се получава

    сега да се отчета и аз
    Много добре се получава! Направо сте факири в шиенето. Успех на всички със схеми на HEAD
    nikolay_mk@abv.bg

  11. #56

    Подразбиране

    И аз като Росито търсих да намеря нещо по- лесно като за началои накрая реших този да е. Остана още малко конци да купя и ще го започна, но кога ще го завърша...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #57

    Подразбиране

    Ей значи че съм....тази тема я бях пропуснала,а иначе съм страхотен фен на Хеад.Това е една част от схемите които имам http://picasaweb.google.it/mareha74/...avenAndEarth02
    аз съм си харесала този,но незнам изобщо кога ще го почна.Изобщо всички гоблени на този артист много ми харесват. Моят е само с 90 цвята мисля да го шия на ленена панама.това което препоръчват те.Сигурно ще стана пра баба докато го свърша обаче

  13. #58

    Подразбиране

    mareha толкова много схеми имаш ...... , поздравления и за избора на гоблена много е хубав , хич не му се чуди а го почвай

    и аз съм фенка на тези гоблени , толкова много ми харесват че понякога ми идва да започна няколко наведнъж

  14. #59

    Подразбиране

    vili80bg,

    Аз смятам и да го направя пък да става каквото ще.... Ако завърша някой - чудесно, ако не - дето се казва "ще съм си начесала крастата"

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Браво, браво, браво. Всички модели са страхотни. Май всеки иска да се гмурне в творбите на HEAD пък дали ще ги завърши... В това число и аз също много ги харесвам и все повече се замислям да започна нещо от тях.
    nikolay_mk@abv.bg

Страница 4 от 105 ПърваПърва ... 234561454104 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •