Страница 42 от 105 ПърваПърва ... 3240414243445292 ... ПоследенПоследен
Показване на 616 до 630 от 1574
  1. #616

    Подразбиране

    здравейте момичета, отдавна съм влюбена в Хаед но не смея

    сега съм си харесала два- вода http://heavenandearthdesigns.com/bmz...ge.399x600.jpg и неговото другарче огън, но не знам как се поръчват- вие от къде ги купувате или сваляте схемите
    гледах в сайта им са около 15 долара, това е сигурно само за схема нали? имате ли някаква информация за това - мисля си дали да не ги поръчам от техния сайт

    съжалявам за спама- може на narin.re@gmail.com да ми пишете да не спамин допълнително

  2. #617

    Подразбиране

    lux, пусни ги като заявка в тази тема:
    http://www.goblenite.org/showthread....242#post406242
    не забравяй да сложиш снимки и напиши имейла си! Така, ако някой ги има в архива си, ще ти ги изпрати. Можеш да си поръчаш и от сайта на HAED. Да, цената е само за схема и легенда.

  3. #618

    Подразбиране

    Здравейте, мили момичета-ЮНАЧАГИ. Овации за смелостта да се захванете с Хаед. Виждам плодовете на труда Ви и съм възхитена. Справяте се блестящо, дерзайте нататък в същия дух и показвайте красотите за такива като мен, които тепърва навлизат в хаедовите дебри. Аз за пръв път пиша в темата, но я изчетох открай докрай от създаването и преди да се включа. Няколко години психически се подготвях за първия си Хаед и най-после набрах смелост да започна. Шия "Водолей", макар, че в началото не разбрах какво точно е и си го нарекох "Феята на орхидеите".Предпочитам това заглавие, защото се оказа, че единственият близък и познат от тази зодия е свекърва ми, ако ме разбирате...Така или иначе, горният ляв ъгъл е отпочнат на това приказно нещо. Сблъсквам се с проблема"Крейник". Моят е 032 #4 Допускам,че е нещо сребристо, защото го има в косата и. Ако някой може да сподели нещо с мен по повод на избора ми и крейника, ще съм много благодарна. Някой беше писал сайт за поръчка на конеца от чужбина, ще се помъча да го намеря и да се пробвам да си го поръчам.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #619

    Подразбиране

    СВЕТЛАНА, за крейник можеш да се обърнеш към i.p.stamenova.Тя предлага такъв конец,няма нужда да търсиш в чужбина.
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  5. #620

    Подразбиране

    Как да я открия? От форума ли е? Сигурно ми е тъп въпроса.

  6. #621

    Подразбиране

    Виж тук
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  7. #622

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от СВЕТЛАНА Виж мнение
    Ако някой може да сподели нещо с мен по повод на избора ми и крейника, ще съм много благодарна. Някой беше писал сайт за поръчка на конеца от чужбина, ще се помъча да го намеря и да се пробвам да си го поръчам.
    Аз поръчвам от този сайт,а ако си софиянка направо в магазина.
    http://www.8888bg.com/catalog.php?cid=96

  8. #623

    Подразбиране

    Благодаря много на всички момичета, които ми обърнаха внимание. Намерих човека, който ще ми изпрати конеца във Варна и съм щастлива. Оказва се, че само в нашия форум нещата стават веднага, както трябва да бъде в един цивилизован живот, за разлика от цялата ни държава, където за всичко чакаш...докато цъфнат налъмите

  9. #624

    Подразбиране

    Оле момичета причинихте ми болка в сърцето от както видях темата мисля само за ХАЕ, намерих много схеми оригинални на фирмата в един англ сайт- избрах си за сега Sadness of Gaia- шил ли го е някой

    може ли да се шие на 22 каута бяла- в упътването им пише, гобленов или кръстосан по избор
    Редактирано от lux : 24.02.2011 в 20:01.

  10. #625

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lux Виж мнение
    Оле момичета причинихте ми болка в сърцето от както видях темата мисля за ХАЕ, намерих много схеми оригинални на фирмата в един англ сайт- избрах си за сега Sadness of Gaia- шил ли го е някой

    може ли да се шие на 22 каута бяла- в упътването им пише, гобленов или кръстосан по избор
    Покажи снимка! Но и без снимка - на 22 каунт се шиe с гобленов бод!
    Редактирано от Nelly_L : 24.02.2011 в 20:45.

  11. #626

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nelly_L Виж мнение
    Покажи снимка! Но и без снимка - на 22 каунт се ши гобленов бод!
    http://www.josephinewall.co.uk/sadness.html не мога да се справя с намаляне на снимка за това пращам линк

  12. #627

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elito_willa Виж мнение
    Най-после го приключих ... дори не изчаках да бъде изпран
    За има няма 5 месеца жестока борба но си заслужаваше!!!

    А аз си избрах да шия точно тази мацка понеже ми се стори най лесен.

  13. #628

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veni_3000 Виж мнение
    А аз си избрах да шия точно тази мацка понеже ми се стори най лесен.
    Не е труден
    Но в сравнение с останалите от тази серия - в този има най-много шиене ... аз им разгледах схемите, защото се чудех дали да не започна още 1 от тях
    Успешно начинание

  14. #629

    Подразбиране

    Май няма да е тази харесах си още една тя ми изглежда по лесна.Аз в момента съм на вълна лесни неща.
    Редактирано от veni_3000 : 07.03.2011 в 20:16. Причина: грешка

  15. #630

    Подразбиране Помагаите

    Реклама:
    Милим момичета, любителки на HEAD, имам една голяма молба към Вас - отскоро съм си харесала серията Седемте смъртни гряха и съм се навила да я ушия цялата (всичките 7 гоблена) ама съм и аз една оптимистка... обаче, имам проблем с решението на каква панама да ги шия. За конците няма проблем, постепенно ще си ги комплектовам, за радост нямам и крейник, ама тая панама направо ме побърква. Може ли някои да ми каже как да си изчисля колко и каква панама да ползвам. По схеми са дадени 400w x 600h Stitches при 25Count, 16w x 24h in. Някои да ми каже това в сантиметри колко е и как да го направя така че да не е нещо огромно, а нормален гоблен горе-долу с размера на лист с формат А4. Спряла съм се за сега на българска неразграфена бяла панама с 22 каунта (или 18 каунта в краен случай, а може и Аида 16) с кръстат бод с 2 нишки - това как е като идея?! Благодаря предварително на всички който ще могат да помогнат!

Страница 42 от 105 ПърваПърва ... 3240414243445292 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •