Страница 44 от 105 ПърваПърва ... 3442434445465494 ... ПоследенПоследен
Показване на 646 до 660 от 1574
  1. #646

    Подразбиране

    Елито, супер е пеперудата! Приятно шиене!

  2. #647

    Подразбиране

    Големи терзания имахме и аз и майка ми ... кой гоблен точно да започна избора на модели на Хаед и ГК е огромен, ограничих ги до 6 и накрая беше нещо като "избор на сляпо" . Дано се получи добре

  3. #648

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от steffanni Виж мнение
    Като ви гледам завършените Хаеди, чак започвам да се срамувам от себе си. Моят го започнах в края миналия ноември и съм едва до тук

    От два месеца не съм го пипвала и не знам кога пак ще му дойде реда...
    засрами се как може да зарязваш такъв хубав гоблен дано сам ти дала малко стимул за продалжение

  4. #649

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mila Виж мнение
    Здравейте. Искам и аз да ви покажа моя HEAD. Става бавно, но и аз нямам много време за шиене. Шия го с ДМЦ + Крейник на 25 count бяла панама.
    много е хубав гоблена ти

  5. #650

    Подразбиране

    Здравейте!
    До сега не съм шила нищо на Хаед
    Харесах си "Принцеса луна",
    благодарение на Tais имам и схемата.
    Някой шил ли го е да покаже как е станал.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  6. #651

    Подразбиране

    Хоп и аз тук.
    Племенницата ми от доста време иска феичка и се спрях на Момина сълза на Р Андерсон http://www.goblenite.org/attachment....9&d=1301652961
    Искам да ви питам на каква панама ще е най- добре да се шие и с какъв бод?
    Редактирано от titi_73 : 04.05.2011 в 02:17.

  7. #652

    Подразбиране ..

    Моя приятелка започна Момината сълза на разграфена българска панама и става перфектно-ушила го е до половината.Почвай смело!

  8. #653

    Подразбиране

    И аз с въпрос.Много ми харесва тази серия-ще покажа само един за да не пълня темата.Обаче има нещо което ме притеснява-уж гоблените на ХАЕД са доста трудни а тук в тази схема има много големи участъци с един цвят...Та въпросът ми е-виждали ли сте нещо от тази серия ушито за да знам дали стават сполучливи
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #654

    Подразбиране

    Здравей те, Дейзи виждала съм др. от тази серия и става много хубав и нежен, жената го беше преполовила. За съжаление не се сещам, къде го гледах. То фона почти винаги е лесен, чакай да стигнеш съществената част .

  10. #655

    Подразбиране

    marti сигурно си права за фона
    А може би ми се вижда лесен в сравнение с този на ГК.
    Както и да е-ще поразгледам още малко и ще реша.Много ми се иска да започна и един на Хаед.Преди време почти бях комплектовала един еднорог и докато събера всичките конци ми мина мерака за него и взех да се захласвам по други картинки...Явно човек като хареса нещо трябва веднага да го започне

  11. #656

    Подразбиране

    И още един въпрос ми изникна.Дали може схемата да се обърне огледално.Всички от тази серия гледат в една посока а колко добре биха стояли на стената една срещу

  12. #657

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kak4e_73 Виж мнение
    Моя приятелка започна Момината сълза на разграфена българска панама и става перфектно-ушила го е до половината.Почвай смело!

    Много ти благодаря . А знаеш ли как шие- гобленов или на кръстче? Аз досега съм шила само гобленов, а тук четок че някой се шият на кръст.

  13. #658

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от titi_73 Виж мнение
    Много ти благодаря . А знаеш ли как шие- гобленов или на кръстче? Аз досега съм шила само гобленов, а тук четок че някой се шият на кръст.
    На българска разграфена панама се шие с гобленов бод. На кръстче се шие на 16 или 14 каунт и става доста по-голям. Гоблените на HAED и без това са достатъчно големи, та най-добре ще е 1:1 на 22-ри каунт.

  14. #659

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nelly_L Виж мнение
    На българска разграфена панама се шие с гобленов бод. На кръстче се шие на 16 или 14 каунт и става доста по-голям. Гоблените на HAED и без това са достатъчно големи, та най-добре ще е 1:1 на 22-ри каунт.
    Перфектен отговор на Nelly L за гоблените на HAED, вес пак тя за това е и майстор. . И аз сега шия един гоблен - "Лилавата фея", на 22 каунт, 1:1 гобленов бод, но на неразграфена бяла панама, защото имам крейник 032 перлен и тои ще прозира на разграфената.
    Смело момичета, HAED не е страшен и се получават страхотни гоблени!

  15. #660

    Подразбиране

    Реклама:
    Nelly_L, благодаря! А на тази панама 25 каунт която е упомената в схемата трябва да стане малко по- малко отколкото на българаска?

Страница 44 от 105 ПърваПърва ... 3442434445465494 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •