Страница 44 от 98 ПърваПърва ... 3442434445465494 ... ПоследенПоследен
Показване на 646 до 660 от 1574

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте, реших да ви покажа до къде съм стигнала с дракона http://marti1mart.snimka.bg/tapestri...61972.23510475 , съжалявам че не могат да се види истинската красота . Лека вечер на всички

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране


    Здравейте!Реших и аз да ви покажа моят първи опит с Хаед
    Истинско предизвикателство са техните гоблени.Много пъти ми се иска да го оставя тези единични бодчета са ужасни,но като виждам резултата се надъхвам все повече да стигна до финала

  4. #4

    Подразбиране

    Страхотно се получава,следя етапите ти с интерес.

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Amazonka Виж мнение
    Моя първи опит с тези гоблени
    http://www.goblenite.org/attachment....0&d=1306741789
    Ето, че gunnys яко ни запали по Хензел и Гретел! Като й видях завършената работа, направо се влюбих... Аз започнах да шия откъм момиченцето и рискувах с по-едра панама, че да са с приличен размер. Amazonka, много добре ти се получават, с интерес ти гледам напредъка, че да видя какво ме чака по натам. Големи са сладури!
    Нежнотия с Принц

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от shaton Виж мнение
    Ето, че gunnys яко ни запали по Хензел и Гретел! Като й видях завършената работа, направо се влюбих... Аз започнах да шия откъм момиченцето и рискувах с по-едра панама, че да са с приличен размер. Amazonka, много добре ти се получават, с интерес ти гледам напредъка, че да видя какво ме чака по натам. Големи са сладури!
    Аз го захванах защото е малък по размери,сега като се замисля можех на по-едра панама с кръстче да го започна,но вече е късно,иначе видях че ти си започнала от другата страна на гоблена

  8. #8

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Приказен гоблен си избра да шиеш, Амазонка! И до тук резултата е супер!

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте неуморни момичета!За пръв път пиша тук и съм начинаеща с гоблените.И с каква смелост започнах ето този гоблен
    Моля ви кажете ми как се справяте с единичните бодове и прихващането на конеца отзад.На повечето места е невъзможно подпъхването на конеца.

  12. #12

    Подразбиране единичните бодове

    Никак не се справяме Започвам от място, където има сравнително голямо пространство с един цвят и после...както дойде. При Хаед и Томас Кинкейд е така, отзад е кече. В крайна сметка, няма да го закачаш наопаки, я. Ще гледаш само лицето и да не ти пука за гърба. Дерзай!

  13. #13

    Подразбиране

    До тук го докарах с Хензел и Гретел,минах половината
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Този гоблен е много сладък.Да показваш още етапи!

  15. #15

    Подразбиране

    Показвам последен етап преди да го завърша,още малко напъни остават да му видя сметката
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 44 от 98 ПърваПърва ... 3442434445465494 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •