Страница 46 от 105 ПърваПърва ... 3644454647485696 ... ПоследенПоследен
Показване на 676 до 690 от 1574
  1. #676

    Подразбиране

    Момичета аз се вкиснах сериозно-с такъв ентусиазъм тичах за панама и конци за този гоблен-изобщо голям мерак а сега се чудя какво да правя....писах тук в темата ,че една дама от осинка шие гоблен от същата серия и е леко разочарована.Току що видях етап на друга рускиня която шие този гоблен но е започнала отгоре-резултата не ми харесва-много рязка граница в цветовете-няма преливане
    Аз ли съм много претенциозна или...
    ами ако цялата серия е такава недообработена....направо незнам какво да правя
    извинявам се ,че ползвам нейната снимка но искам да ми кажете вие как виждате нещата
    shaton при теб се получава чудесно
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #677

    Подразбиране

    на мен ми се струва че имаш объркване на знаците защото аз като гледам номерата са с по-плавен преход.Да не си объркала "н" с "n"./въпросната рускиня де/.
    Наложи си конците по схемата и прецени.И аз имам малко съмнения за този хеад който шия в момента,но щом съм го започнала ще рискувам докрай.

  3. #678

    Подразбиране

    Съмнява ме и двете които го шият да са объркали знаците
    Схемите и на трите от серията които имам са с големи пространства от един цвят и това още отначалото ми направи впечатление,обаче много ми хареса тази с лилавата рокля и реших да го комплектовам.
    А гоблена е ужасно голям -ако е мъничък да рискувам-ама той е колкото три средно големи гоблена и не ми се иска толкова труд на вятъра да хвърлямзатова се чудя

  4. #679

    Подразбиране

    Дейзи погледнах ти схемата на твоя, не ти е толкова лесен фона, доста пръснати бодове имаш, както каза Галина ив наложи си конците и долу-горе може да придобиеш някаква представа. Моя като го почнах имах същите съмнения, фона ми е наистина не преливащ, но кръста с дракона стават страхотни и някак си изпъкват на този фон може да го видиш тук, не съм го снимала скоро по напреднала съм малко http://marti1mart.snimka.bg/tapestri...61972.21985467 . За гоблена на рускинята докато не се ушие повече нищо не може да се каже. Лека вечер и се надявам да сме ти помогнали в терзанията ти.

  5. #680

    Подразбиране

    Дейзи ушии малка част от момичето и виж там как ще се получи. А фона за сега го прескочи. Все пак фон е там можеш и малко творчество да проявиш и да подмениш някой и друг конец

  6. #681

    Подразбиране

    Ами може така да направя-да ушия лицето и да видя
    С нагласяне на цветове в движение честно казано не ми се занимава-89 цвята са...
    Незнам...ще помисля още малко ,може и да изчакам рускините да понапреднат и да видя как вървят нещата.

  7. #682

    Подразбиране

    При Таня (TDK) имаше подобен проблем с цветовете на фона.Лицето стана перфектно,но фона стоеше насечен.Според мен няма да се налага цялостна подмяна на цветове и напасване,а само във фона.Ако наистина те притеснява,пробвай да ушиеш лицето и виж как става.Успех!

    лептир
    Миналото е история,бъдещето е мистерия,а днешният ден е дар!
    нашият сайт за красотички http://biju.e-pushcom.net/
    моят фейсбук профил https://www.facebook.com/profile.php?id=1155777079

  8. #683

    Подразбиране

    В сайта на хаед-под модела има друга снимка която е взета според мен от програмата с която е направен-искам да кажа че това което виждаме първоначално е оригиналната картинка а изображението отдолу е това което ще се получи.Или поне аз реших така...
    Та на този модел който шият рускините си личи ,че фона е с резки граници.Този който аз започнах изглежда добре,така че смятам да продължа пък ще видим
    Ето картинките за които реших,че са реалните изображения на бъдещият гоблен и се надявам да съм права
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #684

    Подразбиране

    Здравейте, реших да ви покажа до къде съм стигнала с дракона http://marti1mart.snimka.bg/tapestri...61972.23510475 , съжалявам че не могат да се види истинската красота . Лека вечер на всички

  10. #685

  11. #686

    Подразбиране

    Страхотно се получава,следя етапите ти с интерес.

  12. #687

  13. #688

  14. #689

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Amazonka Виж мнение
    Моя първи опит с тези гоблени
    http://www.goblenite.org/attachment....0&d=1306741789
    Ето, че gunnys яко ни запали по Хензел и Гретел! Като й видях завършената работа, направо се влюбих... Аз започнах да шия откъм момиченцето и рискувах с по-едра панама, че да са с приличен размер. Amazonka, много добре ти се получават, с интерес ти гледам напредъка, че да видя какво ме чака по натам. Големи са сладури!
    Нежнотия с Принц

  15. #690

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от shaton Виж мнение
    Ето, че gunnys яко ни запали по Хензел и Гретел! Като й видях завършената работа, направо се влюбих... Аз започнах да шия откъм момиченцето и рискувах с по-едра панама, че да са с приличен размер. Amazonka, много добре ти се получават, с интерес ти гледам напредъка, че да видя какво ме чака по натам. Големи са сладури!
    Аз го захванах защото е малък по размери,сега като се замисля можех на по-едра панама с кръстче да го започна,но вече е късно,иначе видях че ти си започнала от другата страна на гоблена

Страница 46 от 105 ПърваПърва ... 3644454647485696 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •