Страница 47 от 105 ПърваПърва ... 3745464748495797 ... ПоследенПоследен
Показване на 691 до 705 от 1574
  1. #691

  2. #692

    Подразбиране

    Приказен гоблен си избра да шиеш, Амазонка! И до тук резултата е супер!

  3. #693

    Подразбиране

    Здравейте неуморни момичета!За пръв път пиша тук и съм начинаеща с гоблените.И с каква смелост започнах ето този гоблен
    Моля ви кажете ми как се справяте с единичните бодове и прихващането на конеца отзад.На повечето места е невъзможно подпъхването на конеца.

  4. #694

    Подразбиране единичните бодове

    Никак не се справяме Започвам от място, където има сравнително голямо пространство с един цвят и после...както дойде. При Хаед и Томас Кинкейд е така, отзад е кече. В крайна сметка, няма да го закачаш наопаки, я. Ще гледаш само лицето и да не ти пука за гърба. Дерзай!

  5. #695

    Подразбиране


    Здравейте!Реших и аз да ви покажа моят първи опит с Хаед
    Истинско предизвикателство са техните гоблени.Много пъти ми се иска да го оставя тези единични бодчета са ужасни,но като виждам резултата се надъхвам все повече да стигна до финала

  6. #696

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от miglena.qvorova Виж мнение

    Здравейте!Реших и аз да ви покажа моят първи опит с Хаед
    Истинско предизвикателство са техните гоблени.Много пъти ми се иска да го оставя тези единични бодчета са ужасни,но като виждам резултата се надъхвам все повече да стигна до финала
    страхотна дама ще следя с инетерес етапите ти

  7. #697

    Подразбиране

    miglena.qvorova, виждала съм ушитият гоблен!Прекрасно изглежда!

    Ако го шиеш по оригинална схема, смело действай!
    Бавно и славно! - това е девизът на шиещите ХАЕД!

  8. #698

    Подразбиране

    До тук го докарах с Хензел и Гретел,минах половината
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #699

    Подразбиране

    Този гоблен е много сладък.Да показваш още етапи!

  10. #700

    Подразбиране

    Показвам последен етап преди да го завърша,още малко напъни остават да му видя сметката
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #701

    Подразбиране

    Чудесни са.Може да е малък като размер но сложността си е сложност.Но пък са много красиви.

  12. #702

    Подразбиране

    Amazonka, страшна си! Излючая кърпата на момиченцето, фонът е много лесен, така че скоро ще очакваме да е готов! Мене малко ме е срам, като си помисля че тази седмица не съм направила нито един бод..
    Нежнотия с Принц

  13. #703

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от shaton Виж мнение
    Amazonka, страшна си! Излючая кърпата на момиченцето, фонът е много лесен, така че скоро ще очакваме да е готов! Мене малко ме е срам, като си помисля че тази седмица не съм направила нито един бод..
    Аз сутринта се позанимавах с по-голямата част от кърпата,а ти се засрами ,започнах го преди тебе и съм по-напред,давай,как може да не си боднала изобщо тази седмица,аз се опасявах че ако го оставя и за малко ще си отлежи,затова докато не му видя края не захващам нищо,дори и дребно

  14. #704

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Amazonka Виж мнение
    Аз сутринта се позанимавах с по-голямата част от кърпата,а ти се засрами ,започнах го преди тебе и съм по-напред,давай,как може да не си боднала изобщо тази седмица,аз се опасявах че ако го оставя и за малко ще си отлежи,затова докато не му видя края не захващам нищо,дори и дребно
    Ами, пак отивам в ъгъла да се срамувам...
    Я го постни и тука да го видят всички завършен, де..
    Нежнотия с Принц

  15. #705

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от shaton Виж мнение
    Ами, пак отивам в ъгъла да се срамувам...
    Я го постни и тука да го видят всички завършен, де..
    Права си,тук съвсем забравих да го покажа,веднага си взимам забележка
    http://www.goblenite.org/attachment....0&d=1309107162

Страница 47 от 105 ПърваПърва ... 3745464748495797 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •