Страница 48 от 105 ПърваПърва ... 3846474849505898 ... ПоследенПоследен
Показване на 706 до 720 от 1574
  1. #706

    Подразбиране

    Здравейте, момичета! С удоволствие разгледах цялата тема - прекрасни неща сте направили! Браво на всички ви!
    И аз от един месец се чудя дали да започна един, но още не ми достига куража - може би ме е страх от резултата http://www.goblenite.org/attachment....7&d=1305792904 Само му се каня, но май с канене не става - някой трябва да започне да го шие Досега не съм шила на тази фирма! А и не знам дали картинката ще изглежда така добре и ушита.... Но се надявам скоро да събера кураж и да действам!
    Току-виж и аз съм влязла в клуба

  2. #707

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Amazonka Виж мнение
    Права си,тук съвсем забравих да го покажа,веднага си взимам забележка
    http://www.goblenite.org/attachment....0&d=1309107162
    Прекрасен е БРАВО !

  3. #708

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Amazonka Виж мнение
    Права си,тук съвсем забравих да го покажа,веднага си взимам забележка
    http://www.goblenite.org/attachment....0&d=1309107162
    Ах,че са сладури

  4. #709

    Подразбиране

    Ахаа Амазонка ще се сетиш ти да ни го покажеш и тук . Станал е много сладък .

  5. #710

    Подразбиране

    Mnogo se izviniavam za latinizata no imam problem s kompiutara
    Sled mnogoto mi terzania otnosno HAEDa koito haresah vzeh ,che go zapochnah-ot dolnata chast.Posle re6ih parvo da u6ia liceto za6toto e nai-vajno.Ima 2 zviata koito se 6iat edin do drug.Nomerata po shema sa 407 i 3773.Obache se okaza.che tezi 2 nomera veche sa 1 zviat.Niakoi imal li e tozi problem

  6. #711

    Подразбиране

    407 замести 3773 преди доста време и 3773 вече няма в продажба при нас. А реално двата цвята са си доста различни един от друг. Един съвет от мен - замести 3773 с Anchor 1008 - пасва идеално. Тогава като сравниш 407 с анхора ще видиш, че разликата е очевАна. Замествайки с Anchor ще си спестиш доста главоболия. И до сега не мога да си обясня как и кой реши толкова нескопосано, че 407 може да замени 3773...

  7. #712

    Подразбиране

    Blagodaria za saveta.Ojrvam da tarsia kade prodavat anhor i 6te pokaja kakvo se sluchva

  8. #713

    Подразбиране

    Да се похваля и аз. Започвам ето тази красота на хед

    За сега ушитото е само част от вълните и не прилича на нищо, но обещавам веднага щом придобие форма на нещо да покажа и аз етапче

  9. #714

    Подразбиране

    Бавно, но славно 7/28

  10. #715

    Подразбиране

    Става много хубаво за сега

  11. #716

  12. #717

    Подразбиране

    Изглежда много хубаво ,но и трудно сякаш -като знам как се шият Haed...

  13. #718

    Подразбиране

    zdraveite, mnogo mi haresvat vsi4ki gobleni na HAED, iskam da pomolq ako nqkoi ima shema na goblen na koito i da e HAED da mi q prati, imam golqmo jelanie da u6iq nqkoq prelest. nadqvam se vse nqkoi da se otzove na molbata mi

  14. #719

    Подразбиране

    разгледай в темата на ХАЕД в безплатните и си харесай картинка-после който може ще помага.Може би е най-добре с нещо по мъничко да започнеш,че някои от тях са огромни.

  15. #720

    Подразбиране

    Реклама:
    Моля за съвет от по-опитните в шиенето на HEAD.
    Започнах техен гоблен, в който има завидно количество Kreinik 032. Не мога да преценя дали да го шия (kreinik 032) с един или два конеца. С два става много ръбато, а с един ми се струва рехаво...Шия на българска неразграфена панама, и няма какво да прозира, но все пак се притеснявам да го ушия само с един конец Kreinik. Може ли някоя от вас да сподели опит в това отношение. Благодаря предварително за съдействието

Страница 48 от 105 ПърваПърва ... 3846474849505898 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •