Страница 5 от 98 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 1574

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lucy Виж мнение
    Ооо, я не му се плаши - прави като мене : представяй си гоблена като сбор от 5-6 по-малки и ще ти олеква на сърцето Вместо да си викаш "Ох, до половината я докарах" си казвай " Я, ами че аз съм направила 3 гобленчета вече ... "
    много готино , и аз ще си викам така.......страшно оригинално

  2. #2

    Подразбиране

    Какво ти оригинално, това си е самата истина !
    Виждаш ли си водните лилии горе - е, аз ще ги направя като самостоятелен гоблен, а при теб те са част от цялото, при това не малка . Видя ли , вече си имаш един готов гоблен, просто е свързан с още няколко !!!!

  3. #3

    Подразбиране

    vili80bg, да ти кажа честно..... Много внимателно си избрах давата HAED-a (изнамерих най-лесните схеми). А започвам два само да не ми писне от цветовата гама (синьото на единия и сивото на другия). Само дето незнам дали и кога ще завърша някой от тях!

    Обаче, ти си си избрала едни от най-трудните на HAED гоблени. За тях никога не бих се престрашила, така че, имаш искренното ми възхищение! Продължавай смело!

  4. #4

    Подразбиране

    GILDA ами така като ги броя излиза, че са 89 цвята ..........нещо много ми се струват

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vili80bg Виж мнение
    GILDA ами така като ги броя излиза, че са 89 цвята ..........нещо много ми се струват
    Леле! С тези гоблени сте като жени-войни
    Как се оправята с толкова много конци? Че то си е борба!
    Очите му залепват на човек в тази тема!

  6. #6

    Подразбиране

    mareha толкова много схеми имаш ...... , поздравления и за избора на гоблена много е хубав , хич не му се чуди а го почвай

    и аз съм фенка на тези гоблени , толкова много ми харесват че понякога ми идва да започна няколко наведнъж

  7. #7

    Подразбиране

    vili80bg,

    Аз смятам и да го направя пък да става каквото ще.... Ако завърша някой - чудесно, ако не - дето се казва "ще съм си начесала крастата"

  8. #8

    Подразбиране

    Браво, браво, браво. Всички модели са страхотни. Май всеки иска да се гмурне в творбите на HEAD пък дали ще ги завърши... В това число и аз също много ги харесвам и все повече се замислям да започна нещо от тях.
    nikolay_mk@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    мили любителки на Хаед, аз също направих един и сега се каня да почна втори , но ще е след ваканцията, проблемът е в това , че в почти всички нови модели се иска конец Крейник и то в голямо количество, а той е скъп, но най-лошото че не се намира а е уникарен и не може да се замени с нищо друго, така че при избора на модел трябва да се ограничаваме с модели в които няма Крейник
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  10. #10

    Подразбиране

    viking, присъединявам се към теб! Абсолютен проблем си е!
    Пусти Крейник! Сега прехвърлям схеми, за да търся къде го няма!
    А толкова е малко кончето на макарките!
    Така икономисвох кончето, докато ших моите феички, че хвърлях някъде около 1 см - вдявам, шия! УЖАС!
    И ги уших благодарение на такива благородни души като теб и SMURFIN.

  11. #11

    Подразбиране

    Момичета, имам нужда от помощ! Нова съм в този форум, но съм страшно запалена по гоблените на HAED. Започнах ето това: , но се получава ето това: .
    Виждам, че шиете много подредено, но аз така и не можах да се науча - хващам един цвят и шия с него докато свършат знаците или свърши чилето. И когато уших малко от тялото се оказа че шия... негърка.
    Някой може ли да ми каже дали го е шил и има ли идея дали като сложа и другите цветове около него, ще се пооправи?
    Аз съм твърдо решена да го ушия, та ако ще и негърка да си имам.
    Освен това в една от темите на този форум прочетох, че може # Krenik 032 да се замени с DMC E5200 и вече си купих. Изглежда много добре на чилето, но дали ще има същия ефект?

  12. #12

    Подразбиране

    Имаш много странна техника на шиене. И аз шия по цветове, но не се разхождам по целия гоблен, особено тези единични бодове...Не бързай със изводите , може пък и да не е толкова зле, колкото си мислиш. Аз например като започнах лицето на "Мадона Долороса" с по -тъмните цветове и направо се уплаших. Но като наших и останалите се получи преливащо и много готино.

  13. #13

    Подразбиране

    Здравей и аз моя гоблен като го почнах бях много разочарована и незнаех какво да правя крилата на моята фея въобще не пасваха на оригиналната картинка косата и беше много наситено оранжево - червена а лицето розово лилаво и сериозно се замислях да се откажа от нея но благодарение на момичетата от форума които ме подкрепиха аз не се отказах и сега както сам на финала на гоблена мога да кажа че ефекта е страхотен и гоблена се получи много красив въпреки всичко затова те съветвам не се отказвай а гоблена е страхотен поздравление за избора на гоблена, а ефекта на креника е страхотен и много добре се получава е вярно че е малко по скъп но аз сам на мнение че ефекта е по важен е това си е лично мое мнение
    Да се ядосваш,значи да наказваш себе си за грешките на другите!!!
    __________________________________________________ _________
    Някои хора са твърде изморени, за да ви дарят с усмивка. Дарете ги вие с вашата, защото най-много се нуждае от нея този, който я няма!

  14. #14

    Подразбиране

    Проблемът е там, че не мога да намеря Креник, затова го замествам с DMС и не знам дали ще се получи същия ефект. Аз и DMС не намирам в града, в който живея, ами го поръчвам по пътуващи колеги от Пловдив. Знаете ли как мога да го поръчам по Интернет, но от български сайт?
    А и нямам никакво намерение да се отказвам - аз съм голям инат и ще го довърша на всяка цена. Е, малко по-бавно, защото шия максимум по 2 часа на ден, а това нещо е 120 цвята, 1730 квадратчета (54/32 квадратчета)...
    Но като се дооформи, ще го покажа, обещавам.

    djav@mail.bg
    моите гоблени: х-х-х

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djavka Виж мнение
    Знаете ли как мога да го поръчам по Интернет, но от български сайт?

    Пробвай от тук:

    http://www.goblenite.com/n_colors.html

Страница 5 от 98 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •