Страница 6 от 105 ПърваПърва ... 456781656 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 1574
  1. #76

    Подразбиране

    Добре дошли на всички новоприсъединили се

    leti_73 поздравления за избора много добре се получава , ще очаквам с нетърпение следващите етапи

    nina55 много сполучливо се е получило , ще стане 1 : 1 с картинката

  2. #77

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_73 Виж мнение
    Здравейте момичета,нека и аз се присъединя към вас.В момента съм захванала "Вълшебна приказка" и ето това е резултата към момента.Все още събирам конците ама започнах с това което имам.
    Нали е на Scot Gustafson гобленчето в оригиналния саит на HAED го има го има на снимка готов ушит редом до другата снимчица,ако разбира се не си го виждала вече.Страшно хубав става.Мн мн сложничък,ама страшен резултат!Мн е хубав.

  3. #78

    Подразбиране

    leti_73, очаква те един дълъг, но интересен период!

    Ще му се радваш на гоблена, ще ме се ядосваш, ще му се заканваш, но няма да го оставиш, докато не го ушиеш!

    И тогава ще настъпи радостта от положеният труд! Резултатът ще бъде блесящ!

    Направи една тема в етапите, за да ти се радваме!

  4. #79

    Подразбиране

    Момичета благодаря ви за окуражаващите думи
    kaliopso на James Christensen е.Не бях го виждала готов но благодарение на теб надникнах в сайта на HAED и ме заплени ще повече.
    TDK благодаря ти за думите,когато му се ядосам ще прочитам този ти пост и ще продължавам напред.А за темата в етапите тъй като съм новичка не съм много наясно и ще съм ти благодарна ако ме просветлиш малко.

  5. #80

    Exclamation какво да правя???

    Такааааа,последни новини от мен.Видях снимки на ушити Heaven и нещо доста ме разочарова ризултата.Разликата от снимката и това което се получава е доста голяма.Дълботко се замислям дали да почвам нещо,и мислейки така дълбоко (странно за мен) реших че това което ушия ще бъде някоя от графиките им.Така поне съм сигурна че ще стане.Ето тук можете да сравните някои неща.Моля ви кажете дали и вие сте на същото мнение http://feechka-khv.gallery.ru/watch?a=rwr-ba3k

  6. #81

    Подразбиране

    Според мен, тези гоблени не са шити по оригиналните комплектовки на HAED, само снимките са техни. Иначе със сигурност мога да кажа, че гоблените им са доста сполучливи и се получават 1:1 със снимките по които се шият. Ако си си харесала нещо, първо се увери че е по схема на фирмата и давай смело, няма да съжаляваш. Има доста единични бодчета, но труда си заслужава. Успех!

  7. #82

    Подразбиране

    Аз и елфчето много съм си харесала.Даже вече си купих панама и конци,ама като го видях тук доста се притесних и сега се чудя и за него.Дали някой от форума го е шил?Така поне ще знам дали изобщо да го подхващам,защото искам да го ушия за декември.

  8. #83

    Подразбиране

    Мисля, че албумът, който си гледала не случайно се казва Осторожно, прогон! - т.е. ВНИМАНИЕ! това не са оригинални схеми и не се знае какъв ще е крайният резултат.

  9. #84

    Подразбиране

    Хайде и аз скачам при вас с Forever friends, пък каквото стане и когато стане.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #85

  11. #86

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Larisa1001 Виж мнение
    Я вышиваю
    [IMG][/IMG]
    Просто прекрасно Лариса

  12. #87

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Larisa1001 Виж мнение
    Я вышиваю
    [IMG][/IMG]
    Не съм виждала оригиналната снимка на гоблена но се получава страхотно

  13. #88

    Подразбиране

    Спасибо! Очень приятно! Вот что должно получиться

  14. #89

    Подразбиране

    Много си харесах един гоблен с помощта на iliana67 се сдобих със схемата и съм много щастлива! Но искам да ви питам като шиете HAED, комлектован ли си го купувате или сами го комлетовате? Защото искам да събера малко повече информация преди да го почна. Отдолу на снимката го имат започнат но не съм го шила аз.
    Редактирано от _Veronika : 16.03.2010 в 21:35.

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от _Veronika Виж мнение
    Много си харесах един гоблен с помощта на iliana67 се сдобих със схемата и съм много щастлива! Но искам да ви питам като шиете HAED, комлектован ли си го купувате или сами го комлетовате? Защото искам да събера малко повече информация преди да го почна. Отдолу на снимката го имат започнат но не съм го шила аз.
    Здрасти,готови комплектовки видях 4е има на ХАЕД в интернет на ето този сайт http://www.colray-crafts.com/ ,но мисля че щом имаш схемичка може и по евтино да излезе да си го комплектоваме тук,пък и знам ли в нашто БГ всичко ни е по-скъпичко?Май само Креиника се закупува от чужбина. Приятно шиене...........Ой Лариса ужасно е хубав.Мн Мн красив.А Котката е като ОТК внимателно следи работния процес-да не станат грешки.

Страница 6 от 105 ПърваПърва ... 456781656 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •