Страница 6 от 98 ПърваПърва ... 456781656 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 1574

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Крейник ли се поръчва тук, в нашия сайт?

  2. #2

    Подразбиране

    DMC E5200 съм намерила, но не знам как да си поръчам в България Крейник.
    А някой знае ли дали ефектът като шиеш с DMC е същия, или поне да е подобен? Метализираното чиле изглежда много симпатично - мени си цветовете на светлината и е по-твърдо.
    И нещо друго не мога да разбера - в линка, който си ми пратила, са дадени кълбета - те подобни на чилетата ли са, защото ми изглеждат по-дебели и много пресукани?

    djav@mail.bg
    моите гоблени: х-х-х

  3. #3

    Подразбиране

    В България Крейник не се продава!

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте момичета,нека и аз се присъединя към вас.В момента съм захванала "Вълшебна приказка" и ето това е резултата към момента.Все още събирам конците ама започнах с това което имам.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_73 Виж мнение
    Здравейте момичета,нека и аз се присъединя към вас.В момента съм захванала "Вълшебна приказка" и ето това е резултата към момента.Все още събирам конците ама започнах с това което имам.
    Нали е на Scot Gustafson гобленчето в оригиналния саит на HAED го има го има на снимка готов ушит редом до другата снимчица,ако разбира се не си го виждала вече.Страшно хубав става.Мн мн сложничък,ама страшен резултат!Мн е хубав.

  6. #6

    Подразбиране

    да покажа скромният си напредък
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    И аз отдавна искам да пробвам HAED, но гобленът който много ми харесва е с твърде малки размери 300х260 бода. Тези две лудетини много добре ги познавам и мисля вместо "Forever friends" да им напиша имената или нещо друго.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  8. #8

    Подразбиране

    Обещавам в най-скоро време да се присъединя към групата на любителите на HEAD с тази алегория. На размер не е особено голям (400х313 бода), но ми грабна погледа отведнъж.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  9. #9

    Post

    Искам и аз да се присъединя към "жертвите" както казва TDK /което много ми харесва и след като го прочетох цял ден си го повтарям/ и да покажа и тук моя HEAD.
    За него получих много хубави отзиви във" Вашите творби ".
    Приятна почивка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Добре дошли на всички новоприсъединили се

    leti_73 поздравления за избора много добре се получава , ще очаквам с нетърпение следващите етапи

    nina55 много сполучливо се е получило , ще стане 1 : 1 с картинката

  11. #11

    Exclamation какво да правя???

    Такааааа,последни новини от мен.Видях снимки на ушити Heaven и нещо доста ме разочарова ризултата.Разликата от снимката и това което се получава е доста голяма.Дълботко се замислям дали да почвам нещо,и мислейки така дълбоко (странно за мен) реших че това което ушия ще бъде някоя от графиките им.Така поне съм сигурна че ще стане.Ето тук можете да сравните някои неща.Моля ви кажете дали и вие сте на същото мнение http://feechka-khv.gallery.ru/watch?a=rwr-ba3k

  12. #12

    Подразбиране

    Според мен, тези гоблени не са шити по оригиналните комплектовки на HAED, само снимките са техни. Иначе със сигурност мога да кажа, че гоблените им са доста сполучливи и се получават 1:1 със снимките по които се шият. Ако си си харесала нещо, първо се увери че е по схема на фирмата и давай смело, няма да съжаляваш. Има доста единични бодчета, но труда си заслужава. Успех!

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Zlateva13 Виж мнение
    Според мен, тези гоблени не са шити по оригиналните комплектовки на HAED, само снимките са техни. Иначе със сигурност мога да кажа, че гоблените им са доста сполучливи и се получават 1:1 със снимките по които се шият. Ако си си харесала нещо, първо се увери че е по схема на фирмата и давай смело, няма да съжаляваш. Има доста единични бодчета, но труда си заслужава. Успех!
    momi4eta kude mogat da se namerqt originalni komlektowki na HAED

  14. #14

    Подразбиране

    http://www.heavenandearthdesigns.com

    Това е сайта на гоблените на HAED. От тук може да си поръчаш и да ти изпратят схемата на някой гоблен - срещу заплащане, разбира се. Има номерата на конците и може сама да си ги купиш. Не знам някъде да прадават готови комплектовки - схема, панама и конци.

  15. #15

    Подразбиране

    Аз и елфчето много съм си харесала.Даже вече си купих панама и конци,ама като го видях тук доста се притесних и сега се чудя и за него.Дали някой от форума го е шил?Така поне ще знам дали изобщо да го подхващам,защото искам да го ушия за декември.

Страница 6 от 98 ПърваПърва ... 456781656 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •