Страница 73 от 105 ПърваПърва ... 2363717273747583 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,081 до 1,095 от 1574
  1. #1081

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от doris Виж мнение
    С голямо удоволствие искам да ви представя моят ХАЕД ...
    ПРЕЛЕСТ!!!ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!! невероятно е чувството когато завършиш един такъв проект нали

  2. #1082

    Подразбиране

    Ейййййй, страхотно Поздравявам те! Чудесно е и си представям какво възхищение ще предизвиква у всеки, който дойде в дома ти

  3. #1083

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mirastiv Виж мнение
    Ейййййй, страхотно Поздравявам те! Чудесно е и си представям какво възхищение ще предизвиква у всеки, който дойде в дома ти
    Много Благодаря! Наистина голямо "цъкане" пада

  4. #1084

    Smile

    Прекрасен е. Поздравявам те.
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  5. #1085

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mirastiv Виж мнение
    Ейййййй, страхотно Поздравявам те! Чудесно е и си представям какво възхищение ще предизвиква у всеки, който дойде в дома ти
    Няма да повярват, че е гоблен гостите ти, поздравления doris

  6. #1086

    Подразбиране

    Много благодаря на всички за милите думи! Жие сте голям стимул!

  7. #1087

    Подразбиране

    Ейййй страхотен е станал . Браво! Поздравления!

  8. #1088

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zatura Виж мнение
    Най-добре е да си вземеш по 1бр. от всички пък после от което ти трябва ще купуваш.Хаед по оригинал се шие с кръстчета а тогава се изразходва доста по вече конец отколкото 1:1 .Ти как мислиш да го шиеш?

    Въй ма верно ли на кръстчета... аз мисля да го шия с гобленов бод, защото и без това от кръстчета хал хабер си нямам и не му е времето да се уча на този гоблен. Днес се зачетох в инструкциите му и съм в пълен потрес - пише лен 25 каунт, че то на това ситното как се правят кръстчета!?!? Аз не мисля, че ще успея и гобленов да му забода, па камо ли кръстчета. Питах в един магазин във Варна за лен 25 каунт и ме изгледаха странно, да не кажа зверски - просто исках да го видя де. Мисля на БГ бяла неразграфена панама да го направя - дали ще стане?

    После питах дали правят отстъпки за количества, защото смятам да си взема всичките накуп по 1 брой - тва са 90 чилета и пак ме изгледа продавачката все едно съм и изяла десерта... Ееееей какви криви хора бееее

  9. #1089

    Подразбиране

    В нашето хоби няма отстъпки. Аз колко гоблена рамкирах в един и същ магазин и досега и стотинките ми търсят, така че...
    Doris поздравления! Най-накрая търпението ти е възнаградено хилядократно. Всеки път ще му се наслаждаваш приятно, щом го погледнеш.

  10. #1090

    Подразбиране

    Рамкирането е друго - това е ръчен труд и при него няма такива екстри. Не зная, дали щото съм свикнала покрай работа с доставчици да водя такива преговори, но принципно за количества се дават отстъпки навсякъде. Не съм и мислила да се зачепвам за конците - просто попитах... То да не говорим, че като видя списъка и се оказа, че половината конци ги нямат. Май ще се наложи да търся алтернатива из интернет магазините за да събера всички...

  11. #1091

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Freeky Виж мнение
    В нашето хоби няма отстъпки. Аз колко гоблена рамкирах в един и същ магазин и досега и стотинките ми търсят, така че...
    Doris поздравления! Най-накрая търпението ти е възнаградено хилядократно. Всеки път ще му се наслаждаваш приятно, щом го погледнеш.

  12. #1092

    Подразбиране

    Момичета знаетели нещо за тези двата..?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #1093

    Подразбиране

    Поздравления Дорис!Прекрасен е този пърхащ пеперуден лъх,и каква нежност!Честитооооо!Невероятно търпение ,за да виждаш тази красота!

  14. #1094

    Подразбиране

    Дорис станал е страхотен, нямам търпение да го видя на живо

  15. #1095

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от veshti4ka Виж мнение
    Въй ма верно ли на кръстчета... аз мисля да го шия с гобленов бод, защото и без това от кръстчета хал хабер си нямам и не му е времето да се уча на този гоблен. Днес се зачетох в инструкциите му и съм в пълен потрес - пише лен 25 каунт, че то на това ситното как се правят кръстчета!?!? Аз не мисля, че ще успея и гобленов да му забода, па камо ли кръстчета. Питах в един магазин във Варна за лен 25 каунт и ме изгледаха странно, да не кажа зверски - просто исках да го видя де. Мисля на БГ бяла неразграфена панама да го направя - дали ще стане?

    После питах дали правят отстъпки за количества, защото смятам да си взема всичките накуп по 1 брой - тва са 90 чилета и пак ме изгледа продавачката все едно съм и изяла десерта... Ееееей какви криви хора бееее
    Аз имам ушит един хаед 1:1 и започнах втори.При нас по често се шият с гобленов бод на бг панама.Но съм решила когато дойде ред за третия хаед задължително да е с кръстчета.

Страница 73 от 105 ПърваПърва ... 2363717273747583 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •