Страница 84 от 105 ПърваПърва ... 3474828384858694 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,246 до 1,260 от 1574
  1. #1246

    Подразбиране

    Честито!Много красива фея!

  2. #1247

  3. #1248

    Подразбиране

    Страхотна е браво, много нежна и ефирна, а как блестиииии много ми харесва

  4. #1249

    Подразбиране

    До тук стигнах с моя първи Хаед "Водолей", макар, аз понякога да му викам феята на орхидеите, поради простия факт, че единственият водолей в семейството е свекърва ми, а това е единствената зодия, която някога съм шила. Нека сега да ми каже някой, че не се обичаме, ха-ха. Поради лошото качество на снимките показвам две, снимани от различен ъгъл. В действителност е много по-наситен цвета.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #1250

    Подразбиране

    И понеже не ми стигаше един Хаед, започнах да шия и втори паралелно с първия /луда работа/, така да се каже да си почивам ту от единия, ту от другия. Мога да си призная, че този коледен венец се шие сравнително по-бързо от Водолея и ми е значително по-приятно да се занимавам с него, та затова смятам докато не го довърша /а то му остана малко/ да не се прехвърлям на другия. Тази картинка е по илюстрация на Скот Густафсон, когото аз много харесвам и смятам след това да ушия още нещо от него. И последно да Ви кажа, че откакто заших Хаедите, не искам друго да шия, толкова красиво се получават тези неща, толкова детайлно изпипани.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #1251

    Подразбиране

    И двата гоблена са прекрасни Успех до края!

  7. #1252

    Подразбиране

    Много са красиви и двата.Браво на търпението, защото знам колко са трудни.

  8. #1253

    Подразбиране

    Малееее....този венец ми взе ума! (не че имам много де)Толкова са съвършени и изразителни всички детайли !Адмирации за създателя на тази красота!А теб поздравявам за избора и за изпълнението!!!

  9. #1254

    Подразбиране

    Момичета ,чудни красотички си имате!!

  10. #1255

    Подразбиране

    aida, прекрасно се е получила розовата феичка, ти вече си на финалната права, като гледам, ще я очакваме скоро в готови. И, предполагам вече се оглеждаш за нов Хаед.

  11. #1256

    Подразбиране

    Здравейте момичета, искам да ви покажа готов гоблена "Прелюдия към целувката". Страхотен е, а майстора, който го уши е моята свекърва.Имам и снимки на етапи от процеса на шиене, но не мога да открия снимките DSC01791.jpg

  12. #1257

  13. #1258

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от gery_ss Виж мнение
    Поздравления !

  14. #1259

    Подразбиране

    Гери, браво на свекърва ти, много хубав гоблен

  15. #1260

    Подразбиране

    Реклама:
    Поздрави на свекървати,справила се е блестящо.

Страница 84 от 105 ПърваПърва ... 3474828384858694 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •