Страница 86 от 105 ПърваПърва ... 3676848586878896 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,276 до 1,290 от 1574
  1. #1276

    Подразбиране

    Да, Скорпионче, аз размера на твоя го видях на първия лист под снимката, разбира се , ама след като ми го прати. Иначе в официалния сайт на Хаед, където си харесвам нещата излизат само картинките без надписите под тях. Та затова ми беше питането, има ли начин преди да потърсиш схемата да го видиш от някъде размера?

  2. #1277

    Подразбиране

    Лелееее от 2 дни съм в пълен потрес - шия тялото на момата и то едни розово-кафяви цветове и работата на негърска ми намирисва... Сега и шия муцуната и като я свърша се надявам да е добре. Не мога да си обясня факта, че роклята е перфектна с нюанси и цветове, а телесните цветове са умопомрачителни...

  3. #1278

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veshti4ka Виж мнение
    Лелееее от 2 дни съм в пълен потрес - шия тялото на момата и то едни розово-кафяви цветове и работата на негърска ми намирисва... Сега и шия муцуната и като я свърша се надявам да е добре. Не мога да си обясня факта, че роклята е перфектна с нюанси и цветове, а телесните цветове са умопомрачителни...
    Явно не съм сама дет се вика , опитай да смениш някой цвят

  4. #1279

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от СВЕТЛАНА Виж мнение
    Да, Скорпионче, аз размера на твоя го видях на първия лист под снимката, разбира се , ама след като ми го прати. Иначе в официалния сайт на Хаед, където си харесвам нещата излизат само картинките без надписите под тях. Та затова ми беше питането, има ли начин преди да потърсиш схемата да го видиш от някъде размера?
    Загледай се като цъкнеш върху гоблен отдолу под цената е и размера

  5. #1280

    Подразбиране

    ОК,Скорпионче, знам си аз,че някой трябва да ми отвори очите.Ще обърна внимание, благодарско!

  6. #1281

    Подразбиране

    Ох, отдъхнах си след като и уших лицето. То на ръката и гърба и едни тъмни кафеви тонове и направо си се уплаших. Ето я момата в целият и блясък + дясната ръка на младежа и малко от ръкава - маншета:



    Ама толкова много единични бодове, че чак се замислих дали да не накълцам повече конци на по 10см, че ми писна да ги режа за по един бод . Вече започвам да шия младежа.

  7. #1282

    Подразбиране

    А честито за момата сега ще чакаме ергена

  8. #1283

    Подразбиране

    здравейте, искам да попитам от къде в бг мога да си поръчам гоблен на Хаед

  9. #1284

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Анелия77 Виж мнение
    здравейте, искам да попитам от къде в бг мога да си поръчам гоблен на Хаед
    Аз се набутах и се поръчах , моят съвет е да покажеш картинката на това , което търсиш повечето момичета имат богат архив. Все някоя ще се отзове и ще ти прати схемата и ключа.

  10. #1285

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Анелия77 Виж мнение
    здравейте, искам да попитам от къде в бг мога да си поръчам гоблен на Хаед
    В момента гоблените им са на промоция , виж в сайта на хаед.
    http://heavenandearthdesigns.com/ind...ndex&cPath=646

  11. #1286

  12. #1287

    Подразбиране

    най вече този гоблен търся

  13. #1288

    Подразбиране

    Ето едно етапче от мен. Малко не е довършена робата на младежа, ама бързам


  14. #1289

    Подразбиране

    Ехе , браво много си бърза , на живо цветовете на роклята сигурно преливат чудесно

  15. #1290

    Подразбиране

    Реклама:
    Оооо да, всички цветове се преливат меко и красиво. Нямам много време за шиене обаче. Всеки ден по малко. С тези хиляди единични бодове е направо голям зор. Като стигна до небето ще е по-лесно, че там дори и в преливането си има големи участъци с един цвят.

Страница 86 от 105 ПърваПърва ... 3676848586878896 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •